Τι έγινε στις αναμετρήσεις της Τετάρτης (19/1) για τους 7 ομίλους
1oς όμιλος (10η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας - Θερμαϊκός Θέρμης 3-0
Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης 0-1
Πανδραμαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Αλεξανδρούπολη 2-1
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Δράμας AΝΑΒΟΛΗ
2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-1
Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός 2-1
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης - Μακεδονικός 0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Κοζάνη 1-2
Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου 0-0
3ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Α.Ο. Υπάτου - Νέα Αρτάκη 1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Φήκη 3-0
Αμβρυσσέας Διστόμου - Ηρακλής Λάρισας 1-2
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Π.Ο. Ελασσόνας 0-1
Αταλάντη - Θησέας Αγριάς 2-1
Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητος Παλαμά 0-3 ά.α.
4ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Αίας Γαστούνης - Τηλυκράτης 0-3
Παναγρινιακός - Παναιγιάλειος 3-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Α.Ο. Διαβολιτσίου 1-1
Αναγέννηση Άρτας - Παναχαϊκή 0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας - ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Αμβρακικός Λουτρού - Αχέρων Καναλακίου 0-3 ά.α.
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου
5ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Φωστήρας - Χαραυγιακός 4-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Παναρκαδικός 2-4
Άγιος Ιερόθεος - Άρης Σκάλας ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. Μυκόνου - Σαντορίνη ΑΝΑΒΟΛΗ
Ηλιούπολη - Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς
6ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Εθνικός - Αιολικός 4-1
Προοδευτική - Κερατσίνι 3-0
Αίας Σαλαμίνας - Πανελευσινιακός 1-2
Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος 1-1
Α.Ο. Πυλίου Κω - Α.Ο. Καραβά ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Αστέρας Βάρης
7ος όμιλος (9η αγωνιστική)
ΠΑΟ Ρουφ - Άγιος Νικόλαος 2-1
Αλμυρός Γαζίου - Αναγέννηση Ιεράπετρας 5-1
Άρης Σούδας - Πανιώνιος 0-0 (ΦΩΤΟ)
Γιούχτας - Ατσαλένιος 1-0
Α.Ο. Πόρου - Α.Ε. Νεάπολης 2-0
Αγροτικός Αστέρας - Θερμαϊκός Θέρμης 3-0
Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης 0-1
Πανδραμαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Αλεξανδρούπολη 2-1
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Δράμας AΝΑΒΟΛΗ
2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-1
Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός 2-1
Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης - Μακεδονικός 0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Κοζάνη 1-2
Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου 0-0
3ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Α.Ο. Υπάτου - Νέα Αρτάκη 1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Φήκη 3-0
Αμβρυσσέας Διστόμου - Ηρακλής Λάρισας 1-2
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Π.Ο. Ελασσόνας 0-1
Αταλάντη - Θησέας Αγριάς 2-1
Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητος Παλαμά 0-3 ά.α.
4ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Αίας Γαστούνης - Τηλυκράτης 0-3
Παναγρινιακός - Παναιγιάλειος 3-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Α.Ο. Διαβολιτσίου 1-1
Αναγέννηση Άρτας - Παναχαϊκή 0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας - ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Αμβρακικός Λουτρού - Αχέρων Καναλακίου 0-3 ά.α.
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου
5ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Φωστήρας - Χαραυγιακός 4-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Παναρκαδικός 2-4
Άγιος Ιερόθεος - Άρης Σκάλας ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. Μυκόνου - Σαντορίνη ΑΝΑΒΟΛΗ
Ηλιούπολη - Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς
6ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Εθνικός - Αιολικός 4-1
Προοδευτική - Κερατσίνι 3-0
Αίας Σαλαμίνας - Πανελευσινιακός 1-2
Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος 1-1
Α.Ο. Πυλίου Κω - Α.Ο. Καραβά ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Αστέρας Βάρης
7ος όμιλος (9η αγωνιστική)
ΠΑΟ Ρουφ - Άγιος Νικόλαος 2-1
Αλμυρός Γαζίου - Αναγέννηση Ιεράπετρας 5-1
Άρης Σούδας - Πανιώνιος 0-0 (ΦΩΤΟ)
Γιούχτας - Ατσαλένιος 1-0
Α.Ο. Πόρου - Α.Ε. Νεάπολης 2-0