22/10/2021

Πέρασε με 11 εναντίον 10 ο Άρης από το «Αθανάσιος Διάκος» (pics)

Δευτέρα 18 Οκτωβρίου 2021 - 21:40
Σπουδαίο διπλό για τους «κίτρινους», νίκησαν με 0-1 τη μαχητική Λαμία, που έμεινε από το 37’ με παίκτη λιγότερο * Σωστή η απευθείας κόκκινη του Ελευθεριάδη, αλλά αυτή έκρινε το ματς * Είχαν τεράστια διπλή ευκαιρία και με δοκάρι οι Φθιώτες για να ισοφαρίσουν
συνέχεια...

Λαμία - Άρης LIVE στο a-sports.gr

Δευτέρα 18 Οκτωβρίου 2021 - 19:10
Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση με την οποία κλείνει η αυλαία της 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 1
συνέχεια...

Μπέος: «Στο 4-1 το έδωσε ο Βόλος το παιχνίδι, στο 4-4 το στήσαμε να οικονομήσουμε, αυτό που έγινε είναι υγεία»

Δευτέρα 18 Οκτωβρίου 2021 - 15:42
Ο πρόεδρος του ΝΠΣ και δήμαρχος της πρωτεύουσας της Μαγνησίας σχολίασε την ισοπαλία της ομάδας του στην Τούμπα με τον ΠΑΟΚ και επιτέθηκε στον Κούγια
συνέχεια...

Ελ Αραμπί… παρών στους Ζωσιμάδες και πάλι πρώτος ο Ολυμπιακός!

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021 - 22:40
Ο Μαροκινός φορ έδωσε τη λύση και τη νίκη με 1-2 στο 84’ επί του αξιόμαχου ΠΑΣ Γιάννινα * Φοβήθηκαν περισσότερο απ’ όσο έπρεπε τους Ηπειρώτες οι «ερυθρόλευκοι» και λίγο έλειψε να το πληρώσουν * Είχαν και δοκάρι οι Πειραιώτες
συνέχεια...

Έκανε τη δουλειά της η ΑΕΚ

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021 - 22:33
Η Ένωση επικράτησε πιο δύσκολα απ' ότι δείχνει το 3-0 του Ατρόμητου στο ΟΑΚΑ στη πρεμιέρα Γιαννίκη * Δίκαιες διαμαρτυρίες των ηττημένων για πέναλτι στο 0-0
συνέχεια...

LIVE από το ΟΑΚΑ: ΑΕΚ - Ατρόμητος

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021 - 19:50
Το a-sports.gr βρίσκεται στο Ολυμπιακό Στάδιο για να σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 6η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 1
συνέχεια...

Άξιο διπλό του ΟΦΗ στο Αγρίνιο

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021 - 18:13
Οι Κρητικοί πανηγυρίζουν την πρώτη τους νίκη στο πρωτάθλημα με 1-2 επί του Παναιτωλικού * Μπορούσαν κι άλλα γκολ οι φιλοξενούμενοι στο β’ ημίχρονο, μετρώντας και δοκάρι
συνέχεια...

Αυτοκτόνησε ο ΠΑΟΚ, 4-4 με τον Βόλο!

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021 - 17:59

Οι «ασπρόμαυροι» προηγήθηκαν με 4-1 στο α' ημίχρονο, αλλά χαλάρωσαν υπερβολικά και οι «κυανέρυθροι» τους τιμώρησαν * Έπιασε πέναλτι του Βιεϊρίνια ο Κλέιμαν στο 80' και δεν έγινε το 5-3