-
1
Εξέλιξη αγώνα
20:07

Απρόσμενο φινάλε στο ματς, ο Πανιώνιος κόντρα στη ροή της αναμέτρησης πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας, με τον Εργοτέλη να είναι καλύτερος

20:06
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90+3': Τέλος στο παιχνίδι

20:05
Κίτρινη Κάρτα

90+1': Ο Πίτσος είδε την κίτρινη κάρτα

20:05
Καθυστερήσεις

90+1': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

20:04
Goal

90+1': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο, ευστοχεί από την άσπρη βούλα ο Αραβίδης

20:03
Πέναλτι

90': Πέναλτι για τον Πανιώνιο! Ο Πίτσος ανέτρεψε τον Λαμπρόπουλο

20:01
Αλλαγή

87': Ο Διαμαντάκος αντικαθιστά τον Αναστασάκο

19:58
Αλλαγή

85': Λάσνικ αντί Κολοβού

19:53

79': Κίτρινη κάρτα και για τον Σαρρή

19:49

76': Κίτρινη κάρτα για τον Ρομάνο

19:45
Αλλαγή

72': Ο Καμπάνταης αντικαθιστά τον Παναγιωτούδη

19:42

68': Πήρε και κίτρινη κάρτα ο Μπαμ Μπαμ

19:41

Ο Μπαμ Μπαμ βρέθηκε μέσα στη μεγάλη περιοχή και με κοντινό πλασέ άνοιξε το σκορ

19:41
Goal

68': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη!

19:37
Αλλαγή

64': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Πάνος αντικαθιστά τον Γιάννου

19:36
Αλλαγή

63': Δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Μπαντιμπανγκά στη θέση του Χαντί

19:36

62': Κίτρινη κάρτα θα δει ο Καρντόσο

19:34
Αλλαγή

60': Πελέ αντί Μπουχαλάκη στην πρώτη αλλαγή του Εργοτέλη

19:28
Corner

55': Σουτ του Γιάννου μέσα από την περιοχή, ο Αθανασίου διώχνει σε κόρνερ

19:24

51': Κίτρινη κάρτα για τον Μητρόπουλο για μαρκάρισμα στον Καρντόσο

19:19

46': Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

19:03

Μέτριο παιχνίδι, με λίγες καλές στιγμές, το 0-0 αντικατοπτρίζει την εικόνα της αναμέτρησης

19:02

45': Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

18:59
Απόκρουση

43': Σουτ του Παναγιωτούδη μέσα από τη μεγάλη περιοχή και εντυπωσιακή επέμβαση του Αθανασίου στην καλύτερη ευκαιρία μέχρι στιγμής

18:57

42': Σέντρα του Μπαμ Μπαμ, ο Αναστασάκος δεν κατάφερε να πιάσει την κεφαλιά από ευνοϊκή θέση

18:51
Out

35': Δυνατό σουτ του Χαντί έξω από την περιοχή, η μπάλα θα φύγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι της εστίας του Πανιωνίου

18:42
Out

24': Σέντρα από τα δεξιά του Κούρντι, ο Κολοβός έκανε την προβολή, αλλά η μπάλα έφυγε μακριά άουτ

18:37

20': Κακός ρυθμός στο παιχνίδι, πολλά μαρκαρίσματα στον χώρο του κέντρου

18:26

11': Πιο επιθετικός ο Εργοτέλης στο ξεκίνημα του αγώνα, χωρίς όμως να είναι και ιδιαίτερα απειλητικός για τα καρέ του Πανιωνίου

18:19
Out

3': Σέντρα του Τζανακάκη από τα δεξιά, κεφαλιά του Μπαμ Μπαμ, χωρίς όμως να βρει τον στόχο

18:16

1': Έναρξη του αγώνα

Συνθέσεις - Διαιτητές

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Αθανασίου, Τζανακάκης, Πίτσος, Σαρρής, Μεχία, Καρντόσο, Μπουχαλάκης, Χαντί, Μπαμ Μπαμ, Ρομάνο, Αναστασάκος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γιαννακόπουλος, Κούρντι, Κούρος, Λαμπρόπουλος, Αυλωνίτης, Μενδρινός, Μητρόπουλος, Παναγιωτούδης, Αραβίδης, Κολοβός, Γιάννου
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας), Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Σταθόπουλος (Ηλείας)