Σχόλιο

Ο Βόλος φτάνει τους 39 βαθμούς με αυτό το διπλό και δείχνει αποφασισμένος να παλέψει για την έξοδο στην Ευρώπη εν όψει πλέι οφ. Ο ΠΑΣ Γιάννινα παραμένει 11ος με 23 πόντους, για την ώρα δεν αγχώνεται για την παραμονή στη Σούπερ Λίγκα 1.

18:54
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-1.

18:53
Αλλαγή

90'+3: Τσελεμπάκης αντί Πιρές, τέταρτη αλλαγή για τον Βόλο.

18:53
Out

90'+3: Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, σουτ στην κίνηση του Ριένστρα εντός περιοχής, ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

18:50
Καθυστερήσεις

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:49
Αλλαγή

90': Ασλανίδης αντί Καρτάλη, αλλαγή στην αλλαγή για τον Βόλο.

18:48
Αλλαγή

88': Σταματελόπουλος αντί Τζίμα, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:46
Κίτρινη Κάρτα

87': Κίτρινη στον Τσιρίνος.

18:43

Σέντρα του Τσιρίνος από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του προωθημένου Τάχατου, ο Τσιντώτας δεν μπορεί ν' αντιδράσει, 0-1.

18:43
Goal

83': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

18:42
Out

83': Ωραία εκτέλεση του φάουλ από τον Νίνη, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:41

82': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Σόρια.

18:38
Αλλαγή

79': Κάτσε αντί Τσοκάνη, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

18:38
Αλλαγή

79': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Λέο αντί Μπάλαν.

18:32
Αλλαγή

73': Λώλης αντί Μορέιρα, αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:32
Out

72': Άλλο ένα σουτ του Νίνη εκτός περιοχής, άουτ.

18:23
Απόκρουση

63': Σουτ του Νίνη εκτός περιοχής, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Κλέιμαν.

18:15
Out

55': Διαγώνιο συρτό σουτ του Μπάλαν από δεξιά της περιοχής, άουτ.

18:14
Απόκρουση

54': Σουτ του Οζέγκοβιτς από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

18:05
Αλλαγή

46': Καρτάλης αντί Μεταξά, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

18:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

17:48

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

17:38
Out

36': Εκτελεί απευθείας φάουλ ο Τσιρίνος, άουτ.