Εξέλιξη αγώνα
17:55

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

17:54

Επιβλητικός ο Ολυμπιακός, δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον Βόλο και με 35 βαθμούς είναι ξανά ισόβαθμος με τον ΠΑΟΚ στην 3η θέση. Οι γηπεδούχοι παραμένουν με 26 πόντους στην 5η θέση.

17:54
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+2: Λήξη του αγώνα, 0-4.

17:53
Απόκρουση

90'+1: Πλασέ του Κασάμι στην κίνηση από το ημικύκλιο της περιοχής, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

17:51
Καθυστερήσεις

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:47
Αλλαγή

86': Σιέλης αντί Εσκοβάλ, Καρτάλης αντί Ντέλετιτς, δύο αλλαγές για τον Βόλο.

17:42
Κίτρινη Κάρτα

81': Κίτρινη στον Μπαριέντος για φάουλ στον Ίνμπομ Χουάνγκ.

17:40
Αλλαγή

79': Ουές αντί Γκάγκι, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

17:39
Αλλαγή

78': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού, Κασάμι αντί Εμβιλά.

17:37

Ο Ελ Αραμπί εκμεταλλεύεται μια κόντρα στον Μπαριέντος και με πλασέ στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι σκοράρει για το 0-4.

17:37
Goal

75': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:32
Αλλαγή

72': Ελ Αραμπί αντί Μπακαμπού, Μασούρας αντί Φορτούνη, άλλες δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

17:29
Απόκρουση

68': Σουτ του Μπιέλ πέφτοντας από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

17:27
Αλλαγή

67': Μαρσέλο αντί Ρέαμπτσιουκ, Σαμασέκου αντί Χάμες Ροντρίγκες, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

17:26
Out

65': Ο Μεσκίδα πλασάρει ωραία εντός περιοχής, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα, καλή στιγμή για τον Βόλο.

17:26
Αλλαγή

65': Μεσκίδα αντί Τσιρίνος, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

17:22
Out

61': Σουτ του Φορτούνη λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

17:21
Δοκάρι

60': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Ροντινέι συνδυάζεται με τον Μπιέλ και σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και σκάει έξω από τη γραμμή.

17:19
Corner

58': Κόρνερ παραχωρεί ο Εσκοβάλ για τον Ολυμπιακό, δεν είναι καλή η εκτέλεση του Μπιέλ.

17:15

54': Κοντά στο 1-3 ο Βόλος, ο Μπιέλ γυρίζει λάθος με το κεφάλι προς τον Πασχαλάκη, πετάγεται και πλασάρει ο Κούτσιας, για να διώξει πάνω στη γραμμή ο Ντόι.

17:14
Out

53': Μακρινό σουτ του Γκάγκι, άουτ.

17:13
Corner

52': Ο Γκάγκι κερδίζει άλλο ένα κόρνερ για τον Βόλο, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

17:09
Out

48': Ασίστ του Χάμες Ροντρίγκες στον Μπακαμπού, που σουτάρει από θέση μέσα δεξιά και η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι σε μια καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

17:09
Απόκρουση

48': Από την εκτέλεση του κόρνερ η μπάλα με τα πολλά καταλήγει στον Πίρινεν, που πιάνει ένα γυριστό σουτ από δεξιά της περιοχής και μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

17:08
Corner

47': Σουτ του Ντέλετιτς από το ημικύκλιο της περιοχής, κόντρα, κόρνερ για τον Βόλο.

17:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.