21:31

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:30
Σχόλιο

Άνετη επικράτηση του ΠΑΟΚ με 3-0 στη Λαμία και οι "ασπρόμαυροι" φτάνουν τους 35 βαθμούς και προσωρινά πιάνουν την ΑΕΚ στη 2η θέση. Παραμένει στους 10 και την προτελευταία θέση η Λαμία. Ολιβέιρα (13'), Ντάντας (27') και Ζίβκοβιτς (58') τα γκολ νίκης του ΠΑΟΚ.

21:29
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Λήξη της αναμέτρησης, Λαμία - ΠΑΟΚ 0-3.

21:26
Καθυστερήσεις

Συμπληρώθηκαν τα 90 λεπτά στο ΔΑΚ Λαμίας, 3 θα είναι οι καθυστερήσεις.

21:25

Όλα καλά με τον αμυντικό της Λαμίας που επιστρέφει ξανά στον αγωνιστικό χώρο.

21:24

Είναι πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο ο Βασιλαντωνόπουλος που τραυματίστηκε στην προηγούμενη φάση με τον Μπίσεσβαρ. Έχει μπει στον αγωνιστικό χώρο το ιατρικό τιμ της Λαμίας και ενώ θυμίζουμε έχουν γίνει όλες οι αλλαγές των γηπεδούχων.

21:23

86': Εκπληκτική μπαλιά του Σάστρε για τον Μπίσεσβαρ που θέλει να βγει τετ-α-τετ, αλλά χρησιμοποιεί το χέρι του και σταματά η φάση.

21:20
Οφσάιντ

83': Βαθιά μπαλιά για τον Βέργο που φεύγει από τα δεξιά αλλά ο επιθετικός της Λαμίας είναι σε θέση οφσάιντ.

21:18

81': Φάουλ για τη Λαμία εκτός περιοχής, εκτελεί ο Μαρτίνεθ δεν αποφέρει κάτι το φάουλ.

21:16
Αλλαγή

80': Τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, εκτός αγώνα ο Ντάντας στη θέση του ο Φιλίπε Σοάρες.

21:11
Σχόλιο

Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς, λογικό ελέω του 0-3.

21:06
Αλλαγή

70': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, μέσα ο Μπράντον Τόμας αντί του Ολιβέιρα, μέσα και ο Μπίσεσβαρ αντί του Κωνσταντέλια.

21:03
Out

67': Πάσα του Ζίβκοβιτς για τον Νάρεϊ είναι δυνατή, άουτ η μπάλα.

21:02
Αλλαγή

66': Πράγματι ο Αντέτζο στη θέση του Κορνέζου, ενώ ο Παντελίδης ολοκληρώνει τις αλλαγές του με την είσοδο του Τσιλούλη αντί του Ρόμανιτς.

21:01

Έχει υποστεί τράβηγμα ο Κορνέζος, δεύτερη αναγκαστική αλλαγή θα κάνει η Λαμία.

21:01

64': Στο έδαφος ο Κωνσταντέλιας δείχνει να πονά. Μικρή διακοπή στο ματς.

20:57
Out

61': Ξανά ο Μαρτίνεθ στη γωνία, ο Τζανετόπουλος δεν μπορεί να απειλήσει στο πρώτο δοκάρι, άουτ η μπάλα.

20:57
Corner

61': Εκτελεί ο Μαρτίνεθ στο πρώτο δοκάρι, νέο κόρνερ.

20:57
Corner

61': Προσπάθεια του Νούνιες, που κερδίζει κόρνερ.

20:54
Αλλαγή

59': Ρούμπεν Μαρτίνεθ αντί Ντε Βινσέντι, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

20:53

Η μπάλα κυκλοφορεί για αρκετά δευτερόλεπτα στην περιοχή της Λαμίας, τελικός αποδέκτης ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς, που με σουτ από θέση μέσα δεξιά σημειώνει το 0-3.

20:53
Goal

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:51
Corner

57': Νέο κόρνερ για τους «ασπρόμαυρους», το παραχωρεί ο Βασιλαντωνόπουλος, θα περάσει κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

20:49
Corner

54': Κόρνερ κερδίζει ο Νάρεϊ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:40
Αλλαγή

46': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, Γκοράνοφ αντί Σιμόν.

20:40

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.