Εξέλιξη αγώνα
19:24

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:23

Ήταν αποτελεσματικός ο ΠΑΣ στις ευκαιρίες του, με 17 βαθμούς πιάνει στην 9η θέση τον Αστέρα Τρίπολης με αυτό το σπουδαίο διπλό. Ο Λεβαδειακός δεν άξιζε αυτό το σκορ, με 11 πόντους παραμένει 12ος.

19:23
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-3.

19:22

90'+3: Σέντρα του Παναγιώτου από αριστερά, κεφαλιά του Δούμτσιου, ο Τσιντώτας μπλοκάρει.

19:20
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:18
Αλλαγή

89': Νίνης αντί Τζίνο, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:18

Απίθανο μακρινό σουτ πιάνει ο Παναγιώτου, δεν μπορεί ν' αντιδράσει ο Τσιντώτας, 1-3. Γκολάρα δίχως άλλο...

19:17
Goal

88': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

19:15
Αλλαγή

86': Σταματελόπουλος αντί Μπάλαν, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:08
Αλλαγή

79': Μεχία αντί Συμελίδη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Λεβαδειακού.

19:07
Κίτρινη Κάρτα

78': Κίτρινη στον Παντελάκη για φάουλ στον Λούα Λούα.

19:01
Αλλαγή

72': Τζημόπουλος αντί Κωνσταντινίδη, Λούα Λούα αντί Βήχου, Παναγιώτου αντί Βρακά, τρεις αλλαγές για τον Λεβαδειακό.

18:59

Ο Σόρια τη σέντρα από δεξιά, εκπληκτικό βολέ του Παμλίδη στην κίνηση εντός περιοχής, η μπάλα χτυπά στο δεξί δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα για το 0-3. Πολύ ωραίο γκολ.

18:58
Goal

69': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:56
Απόκρουση

67': Σουτ του Βρακά από δεξιά της περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει στην αριστερή του γωνία ο Τσιντώτας.

18:55

Ο Μορέιρα εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Εραμούσπε την προβολή στην κίνηση, η μπάλα στη δεξιά γωνία του Στογιάνοβιτς για το 0-2. Γκολ κόντρα στη ροή του αγώνα.

18:54
Goal

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:53
Αλλαγή

64': Λιάσος αντί Ριένστρα, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:52
Out

63': Ο Μουτίνιο σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα έχει κοντράρει στον Παντελάκη, άουτ βλέπει ο διαιτητής Μανούχος.