18:54

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:53
Σχόλιο

Διαδικαστικά εξελίχθηκε το β' ημίχρονο, ιδανικό ντεμπούτο Μάντζιου στον πάγκο των Αρκάδων, που φτάνουν τους 17 βαθμούς στην 8η θέση. Απογοήτευσε η Λαμία, με 10 πόντους παραμένει στη 13η θέση.

18:53
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

18:49
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45
Αλλαγή

86': Σανταφέ αντί Μουνάφο, Κωστέας αντί Μπαράλες, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Αστέρα Τρίπολης.

18:43
Κίτρινη Κάρτα

84': Κίτρινη στον Μπαρτόλο για φάουλ στον Σιμόν.

18:39

80': Κίτρινη στον Σιμόν.

18:37
Out

77': Καλή προσπάθεια και σουτ του Βέργου από θέση έξω αριστερά, άουτ.

18:36
Αλλαγή

77': Τιλίκα αντί Κρέσπι, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης

18:32

73': Κίτρινη στον Ρόμανιτς για φάουλ στον Μπερτόγλιο.

18:31
Out

72': Ο Μπερτόγλιο ξεφεύγει ωραία από τον Τζανετόπουλο, αλλά δεν τελειώνει καλά τη φάση, ψηλά άουτ η μπάλα από θέση μέσα αριστερά.

18:27
Αλλαγή

68': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας, Ρούμπεν Μαρτίνεθ αντί Μανούσου.

18:26
Αλλαγή

67': Μπερτόγλιο αντί Σίτο, δεύτερη αλλαγή για τους Αρκάδες.

18:26
Out

67': Σουτ του Μανούσου στην κίνηση εκτός περιοχής και δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:23
Out

63': Σουτ του Κρέσπι από θέση έξω δεξιά, άουτ.

18:17
Out

58': Ο Άλβαρες εκτελεί φάουλ από αριστερά, κεφαλιά του Μπαράλες, άουτ.

18:17
Αλλαγή

58': Βέργος αντί Τσιλούλη, τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:16

57': Κίτρινη στον Ντε Βινσέντι για φάουλ στον Σίτο.

18:09
Out

50': Σουτ του Τσιλούλη από δεξιά της περιοχής, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα σε μια καλή στιγμή για τη Λαμία.

18:06

47': Κίτρινη στον Μπαράλες για φάουλ στον Τζανετόπουλο.

18:05
Αλλαγή

46': Μπαρτόλο αντι Ριέρα, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης

18:05
Αλλαγή

46': Τρεις αλλαγές για τη Λαμία, Βασιλαντωνόπουλος αντί Γκοράνοφ, Ρόμανιτς αντί Γιακουμάκη, Τζανετόπουλος αντί Αντέτζο.

18:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.