18:27

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:25
Σχόλιο

Καλό ματς, αλλά χωρίς γκολ εντέλει, δεν είναι ευχαριστημένος με το Χ ο ΟΦΗ, θετικό αποτέλεσμα για τον Βόλο.

18:24
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

18:20
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:19
Απόκρουση

89': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Λάρσον εκτελεί φάουλ από δεξιά, κοντινή κεφαλιά του Περέα και σπουδαία απόκρουση του Κλέιμαν.

18:13
Out

83': Σουτ του Τσιλιανίδη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

18:12
Αλλαγή

83': Τσιλιανίδης αντί Νέιρα, Πασαλίδης αντί Ντουρμισάι, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

18:10

80': Ο Νέιρα πέφτει στην περιοχή, δεν υπάρχει τίποτα, μόνος του έχει πέσει.

18:08
Out

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο, σέντρα του Άλχο από δεξιά, κοντινή κεφαλιά του Κούτσια και ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

18:05
Αλλαγή

76': Γκερέρο αντί Ντίκο, Περέα αντί Ντιουσέ, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

18:02
Out

73': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντέλετιτς, άουτ.

18:01
Κίτρινη Κάρτα

72': Κίτρινη στον Μεγιάδο για φάουλ στον Ντέλετιτς.

17:59
Απόκρουση

69': Κεφαλιά του Πασαλίδη, αποκρούει ο Κλέιμαν.

17:54
Αλλαγή

65': Σιέλης αντί Μεσκίδα, τρίτη αλλαγή για τον Βόλο.

17:51
Αλλαγή

61': Ουές αντί Καρτάλη, αλλαγή στην αλλαγή για τον Βόλο. Αλλαγή τακτικής όπως φαίνεται.

17:50
Οφσάιντ

60': Δεν υπάρχει γκολ τελικά, οφσάιντ ο Νέιρα.

17:49

60': Υπάρχει τσεκάρισμα από το VAR για οφσάιντ του Νέιρα στην αρχή της φάσης.

17:48

Ο Ντίκο το σουτ από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Μεταξά και ο αφύλακτος Λάρσον με κοντινό πλασέ βρίσκει δίχτυα, 1-0.

17:48

58': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:43

54': Ο Μπαλογιάννης το χαμηλό γύρισμα από αριστερά, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Τοράλ.

17:39
Απόκρουση

49': Πλασέ του Νέιρα από αριστερά της περιοχής, δεν είναι καλό, μπλοκάρει εύκολα ο Κλέιμαν.

17:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.