21:55

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:54
Σχόλιο

Ο ΠΑΟΚ... κοιμήθηκε στο β' ημίχρονο, νόμιζε ότι με το 0-1 είχε τελειώσει το ματς και ο ψυχωμένος Ατρόμητος πήρε δίκαια το βαθμό της ισοπαλίας. Στους 29 πόντους μαζί με τον Ολυμπιακό στην 3η θέση οι Θεσσαλονικείς, στους 19 βαθμούς και σταθερά 7οι οι Περιστεριώτες.

21:52
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:48
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:43
Αλλαγή

85': Τέταρτη αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, Ντάντας αντί Σβαμπ.

21:42
Αλλαγή

85': Τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Τζοβάρας αντί Ροτάριου.

21:42
Αλλαγή

84': Μουργκ αντί Νάρεϊ, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:39
Κίτρινη Κάρτα

80': Από μία κίτρινη σε Χατζηισαΐα και Μπράντον Τόμας.

21:38

80': Κίτρινη στον Γιαννιώτη.

21:34
Αλλαγή

76': Λύρατζης αντί Βιεϊρίνια, Μπράντον Τόμας αντί Ολιβέιρα, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

21:30

Ο Ντε Μποκ τη σέντρα από αριστερά, υπέροχη κεφαλιά του Κούεν, το γκολ μετρά.

21:30
Goal

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ εντέλει, 1-1.

21:28

71': Ο Κούεν σκοράρει με κεφαλιά, υπόδειξη για οφσάιντ, το VAR πάλι θα δώσει τη λύση.

21:22
Αλλαγή

65': Κλωναρίδης αντί Ρομπάιγ, Κούεν αντί Οικονομίδη, Τζαβίδας αντί Κιάρτανσον, τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο.

21:19
Απόκρουση

61': Σουτ του Νάρεϊ από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

21:18
Οφσάιντ

60': Ο Ολιβέιρα αστοχεί στο τετ α τετ με τον Γιαννιώτη, αλλά ως μη γενόμενη η φάση εντέλει, έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ.

21:14

56': Κίτρινη στον Φριντζόνσον.

21:12

54': Κίτρινη στον Κουλιεράκη για φάουλ στον Οικονομίδη.

21:10
Out

53': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ολομόναχος ο Ροτάριου από δεξιά της περιοχής κάνει το κοντινό σουτ και η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

21:08

50': Κίτρινη στον Οικονομίδη για φάουλ στον Σβαμπ.

21:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.