19:51

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:50
Σχόλιο

Ήταν σοβαρός, ήταν αποτελεσματικός, είχε πλουραλισμό στο σκοράρισμα και κλείνει με πεντάρα το 2022 ο Ολυμπιακός.

19:50
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+2: Λήξη του αγώνα, 5-0.

19:49

Ο Γκάρι Ροντρίγκες τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Μασούρα στο δεύτερο δοκάρι, νικά κατά κράτος τον Καρμόνα, ο Παπαδόπουλος δεν μπορεί ν' αποτρέψει το 5-0.

19:49
Goal

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:48
Καθυστερήσεις

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:44
Κίτρινη Κάρτα

86': Κίτρινη στον Σαμασέκου.

19:42

Το κόρνερ εκτελείται γρήγορα, ο Μπιέλ το σουτ από αριστερά της περιοχής, ασταθής απόκρουση του Παπαδόπουλου, ο Γκάρι Ροντρίγκες ακολουθεί τη φάση και με σουτ από το ύψος του πέναλτι σημειώνει το 4-0.

19:42
Goal

84': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:41
Corner

83': Σουτ του Μασούρα από καλή θέση, κόντρα, κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

19:37
Αλλαγή

80': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού, Σαμασέκου αντί Εμβιλά.

19:36

78': Κίτρινη στον Εμβιλά για φάουλ στον Ριέρα.

19:34
Out

76': Σουτ του Μαρσέλο από θέση μέσα δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

19:30
Αλλαγή

73': Μπερτόγλιο αντί Μπαράλες, τέταρτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:29
Αλλαγή

72': Μαρσέλο αντί Ρέαμπτσιουκ, Μασούρας αντί Χάμες Ροντρίγκες, άλλες δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

19:28

71': Κίτρινη στον Κρέσπι.

19:26

Ο Καστάνο κάνει το λάθος μέσα στην περιοχή, χάνοντας την μπάλα από τον Μπιέλ, ο Χάμες Ροντρίγκες πασάρει στον Μπακαμπού και ο τελευταίος σε κενή εστία από κοντά γράφει το 3-0.

19:26
Goal

68': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:25
Out

68': Μακρινό σουτ του Ίνμπομ Χουάνγκ, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:20
Αλλαγή

63': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό, Μπακαμπού αντί Ελ Αραμπί, Γκάρι Ροντρίγκες αντί Φορτούνη.

19:19
Αλλαγή

61': Ριέρα αντί Τιλίκα, Σανταφέ αντί Τασουλή, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:17
Σχόλιο

60': Χαμηλός ρυθμός στο β' ημίχρονο.

19:10
Out

52': Μακρινό σουτ του Μπιέλ, άουτ.

19:07

50': Κίτρινη στον Καρμόνα για φάουλ στον Χάμες Ροντρίγκες.

19:07

49': Κίτρινη στον Ανδρούτσο για φάουλ στον Τασουλή.

19:03
Αλλαγή

46': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Γκαρντάβσκι αντί Μπαρτόλο.

19:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.