23:27

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:26
Σχόλιο

Εύκολο 0-3 για τους "ασπρόμαυρους" απέναντι στον Ιωνικό με τα τέρματα των Φιλίπε Σοάρες (27'), Ολιβέιρα (34') και Αουγκούστο (57'). Φτάνουν τους 22 πόντους οι νικητές που είναι 5οι, παραμένει 12ος με 7 ο Ιωνικός μαζί με Λεβαδειακό και ΟΦΗ.

23:25
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Λήξη της αναμέτρησης, Ιωνικός - ΠΑΟΚ 0-3.

23:25
Κίτρινη Κάρτα

Κίτρινη κάρτα βλέπει και ο Λουτσέσκου που ζητά τα... ρέστα από τον Μασάς.

23:24

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Μασάς.

23:22
Out

90+2': Ο Ιωαννίδης πασάρει στον Μάντζη που κάνει το σουτ, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κοτάρσκι.

23:20
Καθυστερήσεις

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Νεάπολη.

23:20
Απόκρουση

90': Σέντρα από τον Ράφα Σοάρες ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει την μπάλα.

23:19

Όλα καλά με τον Ντάντας επιστρέφει στον αγωνιστικό χώρο και ξανά ματς στη Νεάπολη.

23:18

Και διακοπή για τις πρώτες βοήθειες στον Ντάντας.

23:17

87': Σουτ του Μεντόσα η μπάλα κοντράρει στον Νάσμπεργκ, διαμαρτυρίες για πέναλτι από τους γηπεδούχους σε πτώση του Μάντζη, στη συνέχεια ο Ιωαννίδης κάνει φάουλ στον Ντάντας.

23:15
Αλλαγή

85': Κλείνει τις αλλαγές του ο Λουτσέσκου, εκτός αγώνα ο Ζίβκοβιτς, ο Κουαλιάτα στη θέση του.

23:15
Οφσάιντ

85': Σε θέση οφσάιντ ο Μάντζης.

23:15
Οφσάιντ

85': Σε θέση οφσάιντ ο Μπίσεσβαρ.

23:14
Αλλαγή

84': Διπλή αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Μασάς στη θέση του τραυματία Φαντιγκά και ο Τσίμπσαχ στη θέση του Σεμπά.

23:12

82': Πρόβλημα στον προσαγωγό αντιμετωπίζει ο Φαντιγκά που δέχεται τις βοήθειες του ιατρικού τιμ. Θα περάσει σε λίγο εκτός αγωνιστικού χώρου ο μέσος του Ιωνικού.

23:11

81': Εκτελείται το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

23:11
Corner

81': Σέντρα του Ζίβκοβιτς από τα δεξιά, διώχνει ο Τσιγκρίνσκι, η μπάλα στον Τόμας που τη δίνει στον Ελ Καντουρί και διώχνει σε κόρνερ τελικά ο Κάνιας.

23:09
Απόκρουση

79': Ωραία επίθεση του Ιωνικού με τον Σεμπά να βρίσκει τον Ιωαννίδη, ξανά ο Σεμπά, αλλά κάνει δυνατή πάσα στον Μάντζη, ο Κοτάρσκι βγαίνει και μπλοκάρει την μπάλα.

23:08
Σχόλιο

Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς, ο Ιωνικός δεν μπορεί να απειλήσει, εύκολο το "ασπρόμαυρο" προβάδισμα.

23:06
Αλλαγή

76': Τέταρτη αλλαγή για τους "ασπρόμαυρους", ο Ντάντας στη θέση του Ντάγκλας Αουγκούστο.

23:03
Out

73': Προσπάθεια του Μάντζη εκτός περιοχής πέφτει στο έδαφος η μπάλα φτάνει στον Ιωαννίδη που κάνει το σουτ, η μπάλα άουτ από το αριστερό δοκάρι του Κοτάρσκι.

23:01
Αλλαγή

71': Τριπλή αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπράντον Τόμας στη θέση του Ολιβέιρα, ο Ελ Καντουρί στη θέση του Φιλίπε Σοάρες και ο Μπίσεσβαρ στη θέση του Κωνσταντέλια.

23:01

70': Επίθεση του Ιωνικού ο Μεντόσα δεν κάνει καλό κοντρόλ...

22:59
Αλλαγή

69': Τριπλή αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Κάνιας αντί του Ρομαό, ο Μεντόσα αντί του Λοβέρα και ο Ιωαννίδης αντί του Ελευθεριάδη.

22:56
Οφσάιντ

66': Σε θέση οφσάιντ ο Ολιβέιρα...

22:52
Οφσάιντ

62': Σε θέση οφσάιντ ο Ζίβκοβιτς.

22:51
Απόκρουση

61': Ο Λοβέρα εκτελεί το κόρνερ, διώχνει ο Σάστρε.

22:50
Corner

60': Ωραία ενέργεια του Μύγα και σέντρα από τα δεξιά, ο Σβαμπ πετά την μπάλα σε κόρνερ.

22:48

Ο ΠΑΟΚ φτάνει σε τρίτο τέρμα και... τελειώνει το ματς. Ο Ζίβκοβιτς κάνει ωραία ενέργεια και να δίνει έτοιμο γκολ στον Αουγκούστο, ο οποίος από κοντά κάνει το 0-3.

22:47
Goal

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:46

Έντονες διαμαρτυρίες από τον πάγκο του ΠΑΟΚ για κίτρινη κάρτα στον Ρομαό.

22:46
Corner

56': Κόρνερ για τον Ιωνικό, το εκτελεί ο Λοβέρα δεν αποφέρει κάτι.

22:45
Απόκρουση

55': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί ο Ράφα Σοάρες, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Σάκιτς.

22:42
Out

52': Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Ολιβέιρα κάνει την ντρίμπλα στον Σόοουζα και σουτ η μπάλα πάνω από το οριζόντιο του Χουτεσιώτη.

22:40
Απόκρουση

51': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ωραία συνεργασία των Αουγκούστο. Κωνσταντέλια, ο δεύτερος από κοντά κάνει το πλασέ και ο Χουτεσιώτης διώχνει την μπάλα.

22:38
Απόκρουση

49': Φάουλ για τον ΠΑΟΚ, από τα δεξιά εκτελεί ο Κωνσταντέλιας και διώχνει ο Ελευθεριάδης.

22:35

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, συνεχίζουν χωρίς αλλαγές Ιωνικός και ΠΑΟΚ.