Εξέλιξη αγώνα
20:57

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:55

Ο Βόλος με τα δύο γκολ του Οζέγκοβιτς γύρισε στις νίκες, αλλά στο τέλος αγχώθηκε, με τον ΠΑΣ να μειώνει και να έχει και δοκάρι. Στους 24 βαθμούς και στην 3η θέση ισόβαθμοι με τον Ολυμπιακό οι Θεσσαλοί, παραμένουν 10οι οι Ηπειρώτες με 9 πόντους, μαζί με τη Λαμία.

20:55
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-1.

20:53
Δοκάρι

90'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Ροσέρο τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Παμλίδη η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και άουτ.

20:52
Καθυστερήσεις

90' Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:47
Αλλαγή

86: Βίκτορ Φερνάντεζ αντί Ντέλετιτς, Πίρινεν αντί Οζέγκοβιτς, ολοκληρώνονται οι αλλαγές για το Βόλο.

20:44

Ο Μορέιρα από αριστερά την πάσα στην πλάτη της άμυνας του Βόλου για τον Μπάλαν, ο οποίος πλασάρει εύστοχα κι ενώ ο Κλέιμαν είχε βγει πολύ μακριά από την εστία του.

20:44
Goal

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:41
Αλλαγή

80': Κούτσιας αντί Πάολο Φερνάντες, τρίτη αλλαγή για το Βόλο.

20:40
Out

79': Σέντρα του Μπαριέντος από αριστερά, αφύλακτος ο Εσκοβάλ πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

20:38
Απόκρουση

77': Διαγώνιο σουτ του Ροσέρο από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Κλέιμαν.

20:30
Corner

69': Καλό σουτ του Ντέλετιτς από θέση έξω αριστερά, σε κόρνερ διώχνει δύσκολα ο Αθανασίου. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:25
Αλλαγή

64': Μπάλαν αντί Λιάσου, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:24
Out

63': Μακρινό σουτ του Μεταξά, άουτ.

20:24
Κίτρινη Κάρτα

62': Κίτρινη στον Πήλιο, τραβά τη φανέλα του Ντέλετιτς.

20:17

Ο Μπαριέντος τη σέντρα από δεξιά, δεν διώχνει καλά ο Παντελάκης, διαγώνιο σουτ του Πάολο Φερνάντες από αριστερά και ο Οζέγκοβιτς μπαίνει στην πορεία της μπάλας, για να βρει με προβολή δίχτυα για δεύτερη φορά μέσα σε οκτώ λεπτά (2-0).

20:17
Goal

55': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

20:14
Corner

53': Κερδίζει κόρνερ ο Άλχο για το Βόλο, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:12
Corner

51': Σουτ του Μορέιρα από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Εσκοβάλ, κόρνερ για τον ΠΑΣ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:09

Ο Λούνα τη σέντρα από αριστερά, αφύλακτος ο Οζέγκοβιτς με κοντινή κεφαλιά βρίσκει δίχτυα για το 1-0.

20:09
Goal

47': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

20:07
Αλλαγή

46': Νοκέρ αντί Μεθκίδα, δεύτερη αλλαγή για το Βόλο.

20:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.