19:09

Ευχαριστούμε που ήσασταν μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.

19:07
Σχόλιο

Εμφατική νίκη με 0-4 για τον ΠΑΟΚ κόντρα στον Βόλο. Οι φιλοξενούμενοι ξεκλείδωσαν το παιχνίδι με πέναλτι που... δεν υπάρχει στο 20' και έπειτα δεν αντιμετώπισαν κανένα πρόβλημα στη συνέχεια κερδίζοντας άνετα με 0-4.

19:06
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+2: Λήξη του αγώνα.

19:04
Καθυστερήσεις

90': Δύο λεπτά ο επιπλέον χρόνος.

19:01
Αλλαγή

87': Αλλαγή ξανά για τον Βόλο: Τερεζίου αντί Μπαριέντος.

18:58

Κακό το κόρνερ του Μπαριέντος και η μπάλα απομακρύνεται από την άμυνα των φιλοξενούμενων.

18:58
Αλλαγή

85': Ροσέρο αντί Φερνάντες για τους γηπεδούχους.

18:57
Corner

84': Κόρνερ για τον Βόλο μετά από επέμβαση του Πασχαλάκη σε σουτ του Φερνάντες που έπαιξε το ένα δύο με τον Φαν Βέερτ πριν σουτάρει.

18:53
Αλλαγή

80': Διπλή αλλαγή για ΠΑΟΚ: Ο Εσίτι θα μπει στη θέση του Κούρτιτς και ο Τσόλακ στη θέση του Άκπομ.

18:52
Σχόλιο

79': Απογοητευτικός ο Βόλος από τη φάση του πέναλτι στο 20' και μετά, 4 γκολ ξεκούραστα έχει βάλει ο ΠΑΟΚ.

18:50
Αλλαγή

77': Αλλαγή και για τον Βόλο: Σοάρες αντί Ορόζ

18:49
Αλλαγή

76': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Βιεϊρίνια αντί Σάστρε και Ζαμπά στη θέση του Ζίβκοβιτς.

18:46

Ο Μιτρίτσα μπαίνει ανενόχλητος μέσα στην περιοχή, σπάει στον Άκπομ και αυτός σκοράρει μέσα από τη μικρή περιοχή σε κενή εστία σαν σε προπόνηση για το 0-4.

18:46
Goal

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:46
Αλλαγή

72': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Αουγκούστο αντί Μπίσεσβαρ.

18:43
Απόκρουση

69': Σουτ του Άκπομ εκτός περιοχής, τον σταματάει ο Κλέιμαν

18:41

68': Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ του Φερνάντες.

18:40
Corner

67': Σουτ του Φεράρι μέσα αριστερά και επέμβαση του Πασχαλάκη, η μπάλα χτυπάει και στο δοκάρι και καταλήγει κόρνερ.

18:40
Δοκάρι

67': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΒΟΛΟ!

18:39
Σχόλιο

65': Γκολ στο ντεμπούτο του με την "ασπρόμαυρη" φανέλα ο Σάστρε. Σκοράρει μετά τις 2/1/2021 που είχε σκοράρει με την Οβιέδο στην Ισπανία.

18:38

Εκτελεί το κόρνερ ο Ζίβκοβιτς, ο Σάστρε βρίσκει με παράξενο τρόπο τη μπάλα αλλά αυτή καταλήγει στα δίχτυα.

18:37
Goal

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:37
Corner

64': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από σουτ του Κούρτις από μακρινό φάουλ και κόντρα στο τείχος.

18:35
Απόκρουση

62': Στην αντεπίθεση ο Φερνάντες κάνει πάσα στον Φαν Βέερτ αλλά ο Πασχαλάκης αποκρούει το σουτ του σε τετ α τετ!

18:34
Απόκρουση

61': Ο Ζίβκοβιτς λαμβάνει την πάσα του Μιτρίτσα αλλά νικιέται από τον Κλέιμαν σε σουτ που κάνει από μέσα αριστερά

18:33
Out

60': Σέντρα του Ζίβκοβιτς από τα αριστερά, προβολή του Άκμπομ από το ύψος της μικρής περιοχής, η μπάλα ψηλά άουτ. Πολύ καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ.

18:32
Απόκρουση

59': Σουτ του Ρεγκατέν από έξω αριστερά, μαζεύει εύκολα ο Πασχαλάκης.

18:26

53': Επιθετικό φάουλ του Άκπομ.