22:09

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:08
Σχόλιο

Καλή και αποτελεσματική στο β' ημίχρονο η ΑΕΚ, νίκησε με 4-0 και «καθάρισε» ήδη την πρόκριση για τους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας. Δεν μπόρεσε να ακολουθήσει τον ρυθμό της Ένωσης η Κηφισιά.

22:08
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 4-0.

22:05
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:59
Απόκρουση

85': Σουτ του Άμραμπατ από δεξιά, μπλοκάρει ο Μιχελής.

21:56
Αλλαγή

82': Παπαγγελής αντί Παπασάββα, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές της Κηφισιάς.

21:55
Αλλαγή

80': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της ΑΕΚ, Κοσίδης αντί Ανσαριφάρντ, Μοχαμάντι αντί Γέβτιτς.

21:48

Ο Γέβτιτς την μπαλιά στον Χατζισαφί, που σημειώνει το 4-0 με διαγώνιο συρτό σουτ από θέση μέσα αριστερά.

21:48
Goal

73': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:47
Αλλαγή

73': Τέταρτη αλλαγή για την Κηφισιά, Αγγελόπουλος αντί Τετέι.

21:45
Αλλαγή

70': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ, Αραούχο αντί Τάνκοβιτς, Σιμάνσκι αντί Λε Ταλέκ.

21:44

Ο Γέβτιτς εκτελεί γρήγορα ένα φάουλ και πιάνει στον ύπνο την άμυνα της Κηφισιάς, αφύλακτος ο Τάνκοβιτς με δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά βρίσκει δίχτυα για το 3-0.

21:44
Goal

69': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:43
Απόκρουση

68': Συρτό σουτ στην κίνηση του Γέβτιτς από το ημικύκλιο της περιοχής, μπλοκάρει ο Μιχελής.

21:41
Out

67': Μακρινό σουτ του Ανσαριφάρντ, άουτ.

21:41
Απόκρουση

66': Σουτ του Γιαννιτσάνη από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

21:39
Αλλαγή

64': Τραυματίας αποχωρεί ο Γκαρσία, τον αντικαθιστά ο Άμραμπατ, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ και αναγκαστική.

21:36
Αλλαγή

61': Κρητικός αντί Καλλέργη, Tζέλη αντί Οικονομίδη, δύο αλλαγές για την Κηφισιά.

21:35
Κίτρινη Κάρτα

60': Κίτρινη στον Παπασάββα για δυνατό φάουλ στον Γκαρσία.

21:32

Ο Σβάρνας μπαίνει στην περιοχή, επωφελείται από ένα λάθος του Αρτυματά και πλασάρει ιδανικά τον Μιχελή για το 2-0. Σεντερφορίσιο γκολ από τον στόπερ της Ένωσης.

21:31
Goal

57': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:26

Ο Γέβτιτς εκτελεί το φάουλ με γέμισμα από δεξιά, γυριστή κεφαλιά του Ανσαριφάρντ, εκτός εστίας ο Μιχελής, που βρίσκει λίγο την μπάλα, αλλά αυτή καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0.

21:26
Goal

52': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:25

51': Κίτρινη στον Ντοριβάλ για φάουλ στον Τάνκοβιτς.

21:22
Out

48': Σουτ του Γέβτιτς από αριστερά της περιοχής, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

21:20
Αλλαγή

46': Ντοριβάλ αντί Πρίτσα, πρώτη αλλαγή για την Κηφισιά.

21:20

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.