Εξέλιξη αγώνα
19:03

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:02

Σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης για τον Άρη εν όψει της ρεβάνς στο «Γεντί Κουλέ».

19:02
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+7: Λήξη του αγώνα, 3-1.

18:58
Καθυστερήσεις

90'+3: Έχουν υποδειχθεί τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις στο μεταξύ.

18:58

Μετρά κανονικά το γκολ.

18:57

Για να δούμε όμως, στο VAR θα πάει η φάση για οφσάιντ στον Μαντσίνι στην αρχή της φάσης.

18:55

Φοβερό δυνατό σουτ του Ιτούρμπε από μακρινή απόσταση, καμία αντίδραση από τον Βάτερμαν, 3-1.

18:55
Goal

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:51
Αλλαγή

86': Ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Άρη, Μάνος αντί Σάσα.

18:49
Αλλαγή

83': Γιάννου αντί Καστάνιος, Γιαννούλης αντί Λάμπρου, ολοκληρώνονται οι αλλαγές για τον ΟΦΗ.

18:48
Απόκρουση

82': Σουτ του Καστάνιος εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Ντένις.

18:42
Out

76': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Λάμπρου, σουτάρει από θέση μέσα αριστερά και από κοντινή θέση, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

18:39
Κίτρινη Κάρτα

74': Κίτρινη στον Φαμπιάνο.

18:38
Out

72': Σουτ του Μεγιάδο εκτός περιοχής και αριστερά, δεν ανησυχεί ο Ντένις.

18:34
Αλλαγή

69': Τρεις αλλαγές για τον Άρη, Λούμορ αντί Γκάνεα, Ιτούρμπε αντί Εντιαγέ, Ματίγια αντί Γκάμα.

18:33

67': Δεν υπάρχει τελικά γκολ μέσω VAR, ήταν οφσάιντ ο Καμαρά.

18:32

Κάθετη του Εντιαγέ στον Καμαρά, που αποφεύγει τον Βούρο και πλασάρει από δεξιά της περιοχής, η μπάλα κοντράρει στον Διαμαντή και καταλήγει στα δίχτυα για το 3-1.

18:30

65': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:29
Αλλαγή

64': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Ναμπί αντί Τοράλ.

18:22

Ο Τοράλ την πάσα στον Καστάνιος, ο οποίος κερδίζει την κόντρα από τον Μπράμπετς και με συρτό πλασέ από το ύψος του πέναλτι μειώνει σε 2-1.

18:22
Goal

56': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:20

54': Κίτρινη στον Σάσα για φάουλ στον Τοράλ.

18:11
Αλλαγή

46': Τσιλιανίδης αντί Καμάου, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

18:11
Αλλαγή

46': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη, Μαντσίνι αντί Ματέο Γκαρσία.

18:11

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.