Εξέλιξη αγώνα
21:40

Καλό βράδυ από τo a-sports.gr.

21:39

Αγχώθηκε πολύ στο τέλος ο ΠΑΟΚ, παίρνει όμως το πολύτιμο διπλό με 2-1 και με 7 βαθμούς είναι στο +1 πλέον από την Κοπεγχάγη. Έτσι, κάνει σπουδαίο βήμα για να πάρει την πρωτιά στον 6ο όμιλο του Κόνφερενς Λιγκ.

21:39
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-2.

21:36
Corner

90'+2: Κόρνερ παραχωρεί ο Μιχάι, κακή η εκτέλεση του Μπιελ.

21:35
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:33
Κίτρινη Κάρτα

88': Κίτρινη στον Βιντ.

21:28
Απόκρουση

84': Εκτελεί ο Μπιελ από αριστερά, κεφαλιά του Λεράγκερ, δύσκολη απόκρουση του Πασχαλάκη.

21:28
Corner

84': Ο Ελ Καντουρί παραχωρεί κόρνερ για την Κοπεγχάγη.

21:28
Αλλαγή

84': Χόιλουντ αντί Σινγκ, αλλαγή στην αλλαγή για τους Δανούς.

21:27
Αλλαγή

83': Μουργκ αντί Μιτρίτσα, Άκπομ αντί Σβιντέρσκι, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

21:26

82': Κίτρινη στον Α. Ζίβκοβιτς.

21:25

81': Κίτρινη στον Σβιντέρσκι.

21:25

Ο Μπιελ με δυνατό σουτ στην κίνηση από το ημικύκλιο της περιοχής μειώνει σε 1-2 κι ενώ ο Μιχάι είχε διώξει αρχικά με κεφαλιά τη σέντρα του Άνκερσεν από δεξιά.

21:25
Goal

80': ΓΚΟΛ για την ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ!

21:22
Απόκρουση

78': Ο Άνκερσεν εκτελεί απευθείας φάουλ από αριστερά, δύσκολα αποκρούει ο Πασχαλάκης.

21:19
Αλλαγή

74': Γέλερτ αντί Γιοχάνεσον, τρίτη αλλαγή για την Κοπεγχάγη.

21:18
Αλλαγή

74': Ντάγκλας Αουγκούστο αντί Μπίσεσβαρ, Βαρέλα αντί Μιχαηλίδη, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

21:15
Απόκρουση

71': Πάσα του Ελ Καντουρί στον Σβιντέρσκι, σουτάρει πέφτοντας από αριστερά της περιοχής, αποκρούει ο Γιόνσον.

21:13

69': Κίτρινη στον Πασχαλάκη για καθυστέρηση.

21:08
Αλλαγή

64': Ελ Καντουρί αντί Σβαμπ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:06
Corner

62': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από την κόντρα του Χοτσόλαβα στο σουτ του Σβιντέρσκι. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:01
Απόκρουση

56': Σουτ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει ο Γιόνσον.

20:56

52': Κίτρινη στον Γιοχάνεσον για φάουλ στον Μιτρίτσα.

20:54
Out

50': Σουτ του Μπίσεσβαρ εκτός περιοχής, πολύ άστοχο.

20:50
Αλλαγή

46': Σινγκ αντί Μπάλντουρσον, δεύτερη αλλαγή για την Κοπεγχάγη.

20:50

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.