Εξέλιξη αγώνα
22:39

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:38

Με 11 βαθμούς οι «ερυθρόλευκοι» είναι στην 3η θέση και στο -1 από ΠΑΟΚ και Βόλο, 7 βαθμούς έχουν οι «πράσινοι» και στην 6η θέση.

22:37

Δεύτερο 0-0 για τους Πειραιώτες φέτος στο «Γ. Καραϊσκάκης», που ήταν καλύτεροι στο β' ημίχρονο, αλλά δεν βρήκαν το γκολ που έψαχναν. Για τον Παναθηναϊκό είναι θετική η ισοπαλία, όπως πήγε το παιχνίδι.

22:36
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+14: Λήξη του αγώνα, 0-0.

22:34
Απόκρουση

90'+12: Μακρινό σουτ του Κούντε, μπλοκάρει εύκολα ο Μπρινιόλι.

22:33
Κίτρινη Κάρτα

90'+11: Κίτρινη στον Λούντκβιστ για καθυστέρηση.

22:31
Αλλαγή

90'+9: Λόπες αντί Μπουχαλάκη, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

22:30
Αλλαγή

90'+8: Αϊτόρ αντί Βιτάλ, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

22:30

90'+8: Κίτρινη στον Σισέ για διαμαρτυρία.

22:24
Αλλαγή

90'+3: Μαουρίσιο αντί Καρλίτος, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

22:23
Καθυστερήσεις

90'+1: Τα λεπτά των καθυστερήσεων είναι 12.

22:22
Αλλαγή

90': Κούντε αντί Καμαρά, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

22:21

89': Κίτρινη στον Τικίνιο για διαμαρτυρία.

22:19
Corner

87': Κερδίζει κόρνερ ο Λαλά για τον Ολυμπιακό, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

22:18

87': Κίτρινη στον Μπρινιόλι για καθυστέρηση.

22:18
Out

86': Σουτ του Αγκιμπού Καμαρά άνευ ισορροπίας από αριστερά της περιοχής, άουτ.

22:16

84': Επιθετικό φάουλ του Σισέ στον Μπρινιόλι μετά το φάουλ που εκτελεί ο Βαλμπουενά, σωστά δεν θα μετρήσει το γκολ που σημειώνει ο Τικίνιο.

22:13
Αλλαγή

82': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Βαλμπουενά αντί Μασούρα.

22:10
Αλλαγή

79': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟ, Μακέντα αντί Χατζηγιοβάνη, Λούντκβιστ αντί Παλάσιος.

22:10
Out

78': Ο Ελ Αραμπί το σουτ από κοντά, άουτ. Νέα καλή ευκαιρία για τους Πειραιώτες.

22:09
Απόκρουση

77': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, καλό σουτ του Αγκιμπού Καμαρά από αριστερά της περιοχής, καλή και η επέμβαση του Μπρινιόλι.

22:06
Απόκρουση

74': Μακρινό σουτ του Αλεξανδρόπουλου, μπλοκάρει ο Βατσλίκ.

22:04
Απόκρουση

72': Σουτ του Ρέαμπτσιουκ από θέση μέσα αριστερά, δύσκολη απόκρουση του Μπρινιόλι.

22:02
Δοκάρι

70': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Λαλά από δεξιά τη σέντρα, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

22:01
Σχόλιο

69': Δεν έχει κάτι σημαντικό το παιχνίδι από τη στιγμή που άρχισε ξανά.

21:52

61': Το ματς αρχίζει εκ νέου μετά από 9 λεπτά.

21:49

57': Πέντε λεπτά ήδη η νέα διακοπή, το λες και... αυτογκόλ αυτό που έχουν κάνει οι οπαδοί των γηπεδούχων.

21:44

52': Πάλι καπνογόνα άναψαν οι οπαδοί του Ολυμπιακού, πάλι διακοπή... Και ο Μαρτίνς εκνευρισμένος γιατί χάνεται ο ρυθμός της ομάδας του.

21:41
Out

49': Εκτελεί από δεξιά ο Μασούρας, άστοχη κεφαλιά του Τικίνιο.

21:40
Corner

48': Κερδίζει κόρνερ ο Λαλά για τον Ολυμπιακό.

21:39
Out

47': Δυνατό σουτ του Καμαρά από μακρινή απόσταση, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:37

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.