Εξέλιξη αγώνα
21:32

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας καλό βράδυ.

21:31

Ο Άρης περνάει με 3-1 από την έδρα του Ατρομήτου σε ένα παιχνίδι με αρκετές φάσεις, νεύρα και πολλά γκολ.

21:31
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τέλος στο ματς.

21:30
Out

90+6': Ο Μπεντινέλι μετά την κεφαλιά του Κουλούρη δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή προ κενής εστίας και η μπάλα καταλήγει άουτ.

21:27
Out

90+5': Δυνατό σουτ του Κουλούρη με το αριστερό, λίγο άουτ.

21:26
Οφσάιντ

90+4': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Αλί, ορθώς.

21:23
Καθυστερήσεις

Επτά λεπτά ο επιπλέον χρόνος.

21:18
Αλλαγή

86': Διπλή αλλαγή και για τον Ατρόμητο. Μπεντινέλι αντί Σπιριντόνοβιτς και Πισάνο αντί Στρούγγη.

21:16
Αλλαγή

85': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Άρης. Αλί αντί Καμαρά και Ματίγια αντί Εντιαγέ.

21:16
Κίτρινη Κάρτα

83': Κίτρινη κάρτα στον Κωτσόπουλο.

21:12
Corner

79': Τίποτα, κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, απομακρύνει ο Δεληζήσης.

21:12

Πάει να δει τη φάση ο Περράκης για το αν η μπάλα έχει περάσει τη γραμμή.

21:08

Αναμονή για VAR...

21:07

75': Απίστευτη φάση για τον Ατρόμητο! Σουτ του Ντένιτς μέσα από την περιοχή, διώχνει ο Κουέστα και στη συνέχεια με διπλή προσπάθεια ο Μουνίθ δεν μπορεί να σκοράρει καθώς βλέπει τον Δεληζήση στη γραμμή να διώχνει και τις δύο φορές!

21:07
Αλλαγή

74': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κωτσόπουλος αντικαθιστά τον Μουνίθ.

21:06
Out

74': Εκτελεί απευθείας το φάουλ ο Σπιριντόνοβιτς, ψηλά άουτ.

21:05

73': Φάουλ για τον Ατρόμητο σε καλό σημείο, λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά.

21:02
Απόκρουση

68': Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους! Σουτ του Κουλούρη, πέφτει στην αριστερή του γωνία ο Κουέστα και διώχνει σε κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:58

Ο Κυρ. Παπαδόπουλος «πουλάει» τη μπάλα στη μεσαία γραμμή, ο Ματέο Γκαρσία κλέβει και φεύγει γρήγορα, μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει εύστοχα για το 1-3.

20:58
Goal

65': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:55
Αλλαγή

63': Και τρίτη αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη! Τραυματίας ο Γκάμα, περνάει εκτός γηπέδου και μπαίνει ο Χαΐροβιτς.

20:54
Αλλαγή

61': Νάτσος αντί Καρτάλη για τον Ατρόμητο.

20:53

Ο Γκάμα εκτελεί ψηλά με το δεξί, πέφτει σωστά και βρίσκει λίγο τη μπάλα ο Πίριτς αλλά εκείνη καταλήγει στα δίχτυα για το 1-2.

20:53
Goal

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:52

Ο Γκάμα εκτελεί ένα φάουλ, η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Κουλούρη που ήταν στο τείχος και ο Περράκης δείχνει την άσπρη βούλα. Βλέπει και την κίτρινη κάρτα ο φορ των γηπεδούχων.

20:52
Πέναλτι

59': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ!

20:50
Απόκρουση

57': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Εκπληκτικό τακουνάκι του Κουλούρη, του λέει «όχι» με μεγάλη επέμβαση ο Κουέστα.

20:48
Οφσάιντ

56': Οφσάιντ ο Καμαρά, σωστό.

20:47
Out

54': Καλή στιγμή για τον Άρη! Εκτελείται με πάσα το κόρνερ, σέντρα Γκάνεα, απομακρύνει η άμυνα, μακρινό σουτ στην κίνηση από τον Γκάνεα ελάχιστα άουτ.

20:46
Corner

54': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους από τα αριστερά.

20:46

53': Κίτρινη κάρτα στον Καστεγιάνο.

20:44

51': Διαμαρτυρίες από τους ανθρώπους του Άρη. Βλέπει κίτρινη ο γενικός αρχηγός Θωμάς Ναζλίδης.

20:43

Δεν υπάρχει τελικά πέναλτι σύμφωνα με τον ρέφερι, συνεχίζεται το ματς.

20:43

Όπως φάνηκε η μπάλα βρήκε στο πόδι και μετά στο χέρι του στόπερ του Ατρομήτου.

20:41

Πάει να το δει ο ίδιος ο διαιτητής.

20:41

Μιλάει με το VAR ο Περράκης, για πιθανό πέναλτι. Για να δούμε...

20:40

Εκτελείται το κόρνερ, κεφαλιά από τον Δεληζήση στα σώματα. Φώναξαν για χέρι του Κυρ. Παπαδόπουλου οι φιλοξενούμενοι.

20:39
Corner

47': Κόρνερ για τον Άρη από τα αριστερά, σε νέο κόρνερ διώχνει η άμυνα των γηπεδούχων.

20:37

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.

20:36
Αλλαγή

Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη και αυτή αναγκαστική. Δεληζήσης παίρνει τη θέση του Φαμπιάνο που αποχωρεί με πρόβλημα στον προσαγωγό.

20:22

Ατρόμητος και Άρης πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλοι στο 1-1.

20:22

Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

20:21
Corner

45+5': Κόρνερ για τον Άρη από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:19

Ο Σάλομον πασάρει εξαιρετικά για τον Κουλούρη, πλασέ από θέση τετ α τετ, αποκρούει ο Κουέστα, παίρνει το... ριμπάουντ ο Σπιριντόνοβιτς και εκτελεί στην κενή εστία ισοφαρίζοντας σε 1-1.

20:19
Goal

45+3': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:17

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:16
Οφσάιντ

45': Ο Καμαρά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα όμως ούτε αυτό το τέρμα θα μετρήσει καθώς ήταν εκτεθειμένος. Σωστή και αυτή η απόφαση.

20:13
Οφσάιντ

43': Ο Εντιαγέ σκοράρει για τον Άρη αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ. Δεν καλυπτόταν ο Σενεγαλέζος άσος των Θεσσαλονικέων όπως φάνηκε από το ριπλέι.

20:09

38': Στο έδαφος τώρα ο Πίριτς και νέα διακοπή. Σηκώνεται ο γκολκίπερ του Ατρομήτου και το παιχνίδι συνεχίζεται στο λεπτό.

20:06
Out

36': Σουτ του Ματέο Γκαρσία από θέση βολής, δεν είναι καλό, αρκετά έξω η μπάλα.

20:04

Ξανά ματς μετά από περίπου τρία λεπτά.

20:02

30': Μικρή διακοπή καθώς οι δύο ποδοσφαιριστές συγκρούστηκαν κεφάλι με κεφάλι και δέχονται ιατρική φροντίδα. Τους τοποθετείται επίδεσμος...

20:01
Corner

29': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, σταματά η φάση για επιθετικό φάουλ του Κυρ. Παπαδόπουλου στον Γκάνεα.

19:54
Αλλαγή

26': Αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη καθώς ο Μαντσίνι αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού και αφήνει τη θέση του στον Ματέο Γκαρσία.

19:51

19': Κίτρινη κάρτα στον Μαντσίνι.

19:47
Out

16': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μουνίθ βρίσκει με ωραία μπαλιά τον Κουλούρη που από θέση τετ α τετ με τον Κουέστα πλασάρει, του λέει «όχι» ο γκολκίπερ του Άρη και επαναφορά ο Σπιριντόνοβιτς σουτάρει ψηλά.

19:45
Out

14': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο, με τον Κουλούρη να πιάνει ένα μακρινό σουτ και τη μπάλα να φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:41

Ο Σούντγκρεν κάνει το γύρισμα από τα δεξιά και ο Μαντσίνι με μονοκόμματο σουτ από το ύψος του πέναλτι γράφει το 0-1.

19:41
Goal

10': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:40
Out

10': Σουτ του Μουνίθ έξω από την περιοχή, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

19:37
Out

7': Ο Κουλούρης μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά και σουτάρει από πλάγια θέση αλλά η μπάλα κοντράρει επάνω του και να βγαίνει άουτ.

19:35
Corner

5': Κόρνερ για τους γηπεδούχους από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:31

1': Έναρξη αναμέτρησης...

19:28

Το διαιτητικό τρίο και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο.

19:23

Οι «κίτρινοι» στον αντίποδα, τα κατάφεραν απέναντι στον Παναθηναϊκό κερδίζοντάς τον με 1-0 στο «Κλεάνθης Βικελίδης» και θέλουν συνέχεια στα νικηφόρα αποτελέσματα προκειμένου να σβήσουν και την αρνητική βαθμολογία καθώς έχουν -2 πόντους, ελέω του -6 με το οποίο ξεκίνησαν το πρωτάθλημα.

19:19

Την πρώτη τους νίκη ψάχνουν οι Περιστεριώτες, καθώς μετρούν 1 βαθμό και προέρχονται από βαριά εκτός έδρας με 3-0 από τον Βόλο. Ένα αποτέλεσμα που έφερε τη λύση της συνεργασίας με τον Άνχελ Λόπεθ και την αντικατάστασή του από τον Γιώργο Παράσχο ο οποίος και θα κοουτσάρει την ομάδα για τρίτη φορά στην καριέρα του.

19:14

Φίλες και φίλοι του a-sports.gr, καλησπέρα σας! Μαζί θα δούμε την εξέλιξη του αγώνα Ατρόμητος - Άρης, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 1, που ξεκινά σε περίπου 20 λεπτά.