Εξέλιξη αγώνα
22:03

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:02

Η αγωνία παρατείνεται για το ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα, Παναθηναϊκός και ΑΕΚ στους 76 βαθμούς, οι «πράσινοι» συνεχίζουν να υπερτερούν στην ισοβαθμία.

22:02
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:58
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:57
Κίτρινη Κάρτα

90': Κίτρινη στον Μάνταλο για φάουλ στον Χουάνκαρ.

21:55
Αλλαγή

89': Βέρμπιτς αντί Κουρμπέλη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναθηναϊκού.

21:52

85': Κίτρινη στον Κουρμπέλη για φάουλ στον Μάνταλο.

21:52

85': Σηκώθηκαν οι δύο παίκτες, συνέχεια στο ματς.

21:50

83': Τσοκάι και Βίντα συγκρούονται εκτός περιοχής, πεσμένοι και οι δύο στον αγωνιστικό χώρο.

21:49

82': Φωνές και πάλι από πλευράς ΠΑΟ για αποβολή με δεύτερη κίτρινη του Μουκουντί. Θα μπορούσε σε αυτό το τράβηγμα του Μουκουντί στον Ιωαννίδη να δείξει ο Ντίας τη δεύτερη κίτρινη.

21:45
Out

78': Μακρινό σουτ του Κουρμπέλη, χωρίς τύχη.

21:43
Out

76': Ο Μαντσίνι εκτελεί το κόρνερ από αριστερά, ο Αθανασιάδης απομακρύνει, δυνατό σουτ του Τσοκάι στην κίνηση, άουτ.

21:43
Corner

76': Κόρνερ παραχωρεί ο Σιμάνσκι για τον Παναθηναϊκό.

21:41
Αλλαγή

75': Άμραμπατ αντί Γκατσίνοβιτς, Μάνταλος αντί Γαλανόπουλου, Φερνάντες αντί Ελίασον, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της ΑΕΚ.

21:39
Αλλαγή

72': Τσοκάι αντί Παλάσιος, τέταρτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:38

71': Κίτρινη στον Βίντα για φάουλ στον Κλάινχαϊσλερ.

21:36
Αλλαγή

69': Σιμάνσκι αντί Γιόνσον, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:33
Out

65': Ο Ελίασον εκτελεί από αριστερά το κόρνερ, τελικός αποδέκτης της μπάλας ο Γκατσίνοβιτς σε ένα κακό σουτ, άουτ.

21:32
Corner

65': Σουτ του Τσούμπερ από πλάγια αριστερά, κόντρα στον Κώτσιρα, κόρνερ για την ΑΕΚ.

21:30
Out

63': Ο Γκατσίνοβιτς τη σέντρα από δεξιά, προβολή στην κίνηση του Μουκουντί, άουτ.

21:29
Corner

62': Σουτ του Γκαρσία από δεξιά, κόντρα στον Μάγκνουσον, κόρνερ για την ΑΕΚ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:26
Αλλαγή

59': Ιωαννίδης αντί Σπόραρ, Κλάινχαϊσλερ αντί Μπερνάρντ, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

21:23

56': Ο Γαλανόπουλος σε πλεονεκτική θέση το σουτ, σωτήρια βάζει την κόντρα ο Σένκεφελντ.

21:21

54': Ο Χατζισαφί το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Τσούμπερ.

21:13
Αλλαγή

46': Μαντσίνι αντί Τσέριν, πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, καθώς είχε ενοχλήσεις ο Σλοβένος χαφ.

21:13

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.