27/09/2021

Πέρασε από την Τρίπολη και έπιασε κορυφή ο Ολυμπιακός

Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021 - 18:16
Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό για τους πρωταθλητές, που νίκησαν δίκαια με 2-0 τον ακίνδυνο Αστέρα * Διαχείριση από τους Πειραιώτες στο άθλιο β' 45λεπτο, που ήταν για… ύπνο * Γκάφα Παπαδόπουλου στο δεύτερο γκολ των νικητών
συνέχεια...

Ολική… επιστροφή Παναθηναϊκού!

Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021 - 17:56
Οι «πράσινοι» ήταν καταιγιστικοί και ισοπέδωσαν με 5-1 τον Βόλο * Δύο γκολ ο Καρλίτος, τέσσερα γκολ το «τριφύλλι» στο πρώτο ημίχρονο * Πρώτη ήττα για τους «κυανέρυθρους» της Θεσσαλίας
συνέχεια...

Λαχταριστά… κουλούρια στη Νίκαια

Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου 2021 - 20:14
Κανείς δεν ήθελε να χάσει και το τελικό 0-0 στο Ιωνικός - ΠΑΣ Γιάννινα έβγαλε άπαντες χαμογελαστούς από τον αγωνιστικό χώρο * Στα σημεία καλύτεροι οι γηπεδούχοι
συνέχεια...

Έβαλε στη μιζέρια τον Παναθηναϊκό ο Άρης!

Τετάρτη 22 Σεπτεμβρίου 2021 - 22:28

Οι «κίτρινοι» πήραν την πρώτη τους φετινή νίκη, 1-0 τους «πράσινους», εκμεταλλευόμενοι μία από τις ευκαιρίες τους * «Χρυσός» σκόρερ ο Καμαρά για τους Θεσσαλονικείς * Δεύτερη σερί ήττα για το «τριφύλλι» που προβληματίζει…