Εξέλιξη αγώνα
18:54

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:53

Πολύτιμος βαθμός για τον ΠΑΣ Γιάννινα στο Περιστέρι, φτάνει τους 24 στην 11η θέση και αναπνέει καλύτερα στη μάχη για την παραμονή. Στους 34 πόντους και σταθερά 7ος ο Ατρόμητος.

18:53
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

18:51
Δοκάρι

90'+2: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Σέντρα του Ρομπάιγ από δεξιά, ξανά στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:50
Κίτρινη Κάρτα

90'+1: Κίτρινη στον Μπάλαν για φάουλ στον Φριντζόνσον.

18:49
Καθυστερήσεις

90' Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45
Δοκάρι

87': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Φριντζόνσον εκτελεί ένα πλάγιο με δύναμη, κεφαλιά προς τα πίσω από τον Εραμούσπε και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

18:39
Αλλαγή

81': Φριντζόνσον αντί Κούεν, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:38
Αλλαγή

80': Μπάλαν αντί Παμλίδη, Μορέιρα αντί Σταματελόπουλου, δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:32
Αλλαγή

74': Κιάρτανσον αντί Κωτσόπουλου, Τζοβάρας αντί Κλωναρίδη, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

18:22
Αλλαγή

64': Νίνης αντί Ροσέρο, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:18
Corner

60': Καλό σουτ του Κωτσόπουλου λίγο έξω από την περιοχή, σε κόρνερ διώχνει ο Τσιντώτας. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:14
Απόκρουση

57': Ο Ρομπάιγ εκτελεί κόρνερ από δεξιά, δεν διώχνει καλά ο Σταματελόπουλος, ο Τσιντώτας αποτρέπει το αυτογκόλ.

18:12

55': Κίτρινη στον Γκονζάλες για φάουλ στον Σταματελόπουλο.

18:11

54': Κίτρινη στον Τζίνο για φάουλ στον Γκονζάλες.

18:10
Αλλαγή

52': Μπακαδήμας αντί Τσάβου, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:07
Corner

49': Ο Τσιντώτας αποκρούει δύσκολα σε κόρνερ την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κούεν. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

18:06

48': Κίτρινη στον Τσάβο για φάουλ στον Αγκιμπού Καμαρά.

18:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.