23:39

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:38
Σχόλιο

Έκανε τη δουλειά της με τρία γκολ και τρία δοκάρια η Εθνική μας στο ξεκίνημα των προκριματικών του Euro 2024.

23:35
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Γιβραλτάρ - Ελλάδα 0-3.

23:33
Out

90'+2: Κόρνερ για την Εθνική από τα δεξιά και νέο κόρνερ, κεφαλιά υπό πίεση του Μαυροπάνου, άουτ.

23:32
Απόκρουση

90'+1: Ευκαιρία για την Εθνική. Σουτ Κωνσταντέλια μονοκόμματο μέσα στην περιοχή και δεξιά, μετά από τυφλοί διώξιμο της άμυνας, διώχνει σωτήρια ο Κόλεϊνγκ.

23:31
Καθυστερήσεις

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων..

23:27
Αλλαγή

86': Δύο αλλαγές για την Ελλάδα. Χατζηγιοβάνης αντί Μασούρα, Γιαννούλης αντί Τσιμίκα.

23:26
Αλλαγή

85': Τέσσερις αλλαγές μαζί για το Γιβραλτάρ.

23:25
Απόκρουση

84': Παυλίδης σε Τσιμίκα, σουτ από πλάγια και αριστερά μέσα στην περιοχή, διώχνει με τα πόδια ο Κόλεϊνγκ.

23:24
Out

83': Σουτ Μασούρα απέξω, άουτ.

23:23
Out

82': Ο Τσιμίκας πάλι από την ίδια πλευρά, Μαυροπάνος δυνατή κεφαλιά, άουτ.

23:22
Corner

81': Κόρνερ για την Εθνική... Ο Τσιμίκας από τα αριστερά στην εκτέλεση... Και νέο κόρνερ.

23:21
Απόκρουση

80': Ωραίο σουτ Γουόκερ, με εκτίναξη ο Βλαχοδήμος μπλοκάρει. Η πρώτη τελική του Γιβραλτάρ.

23:14
Δοκάρι

73': ΝΕΟ ΔΟΚΑΡΙ για την Εθνική! Σέντρα Τσιμίκα από τα αριστερά, κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής του Μάνταλου, πάλι στο οριζόντιο δοκάρι. Τρίτο για την Εθνική μας απόψε!

23:13
Οφσάιντ

72': Οφσάιντ ο Κούμπες, σωστή υπόδειξη.

23:12
Αλλαγή

71': Αλλαγή για την Ελλάδα. Φορτούνης στη θέση του Μπακασέτα.

23:11
Δοκάρι

70': ΔΟΚΑΡΙ για την Ελλάδα! Ο Παυλίδης γυρίζει μέσα στην περιοχή, σουτ υπό πίεση, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα!

23:10
Corner

69': Εκτελεί για την Εθνική το κόρνερ από τα δεξιά ο Μπακασέτας, η μπάλα απομακρύνεται.

23:10
Απόκρουση

69': Γεμάτο σουτ Μασούρα από τα δεξιά του ημικύκλιου, ο Κόλεϊνγκ διώχνει σε κόρνερ.

23:08
Οφσάιντ

67': Οφσάιντ ο Μασούρας, σωστή υπόδειξη.

23:03
Αλλαγή

62': Δύο αλλαγές για την Ελλάδα. Παυλίδης αντί Γιακουμάκη και Κωνσταντέλιας αντί Πέλκα.

23:03
Αλλαγή

62': Δύο αλλαγές για το Γιβραλτάρ. Κούμπες και τον Μουέλι στις θέσεις των Βαλαρίνο και Τορίγια.

22:59

Ο Μάνταλος κάτω από το κέντρο σηκώνει κεφάλι, πανέξυπνα βγάζει μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Γιβραλτάρ, ο Μπακασέτας αφύλακτος στοπάρει και με πλασέ από θέση τετ α τετ στο σημείο του πέναλτι κάνει το 0-3.

22:59
Goal

58': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:53
Corner

51': Κόρνερ για την Εθνική από τα δεξιά, εύκολα η μπάλα βγαίνει από τα καρέ των γηπεδούχων.

22:48
Out

48': Σέντρα-σουτ Τσιμίκα από την αριστερή διαγώνιο της περιοχής του Γιβραλτάρ, παίρνει ύψος η μπάλα και άουτ απευθείας.

22:46

46': Έναρξη β' ημιχρόνου