Εξέλιξη αγώνα
21:24

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ από το a-sports.gr.

21:23

Οι γηπεδούχοι κατακτούν με τη νίκη αυτή την πρώτη θέση των πλέι άουτ με 45 βαθμούς, απόλυτα δίκαια. Ο Παναιτωλικός μένει στην πέμπτη θέση και τους 37 βαθμούς.

21:22
Καθυστερήσεις

Λήξη του αγώνα, Ιωνικός - Παναιτωλικός 3-1.

21:20

90': 3 λεπτά καθυστερήσεων...

21:19
Αλλαγή

90': Τριπλή αλλαγή για τον Ιωνικό. Γκοτσούλιας, Κιάκος και Καμπράλ μπαίνουν αντί των Μύγα, Βαλεριάνου και Λένις.

21:17
Αλλαγή

88': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Λάρσον και Μόρσεϊ εκτός, Μπακαδήμας και Μπαρμπόσα εντός.

21:15

Σέντρα του Μύγα από τα δεξιά, αμαρκάριστος ο Μάντζης που με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ανέστη, 3-1! 9ο φετινό γκολ του πρώην άσου του Βόλου, η κορυφαία χειμερινή προσθήκη των Νικαιωτών.

21:14
Goal

86': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

21:13
Αλλαγή

84': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Τουράμ αποχωρεί και τη θέση του παίρνει ο Πλατέλλας.

21:11
Corner

82': Κόρνερ για τον Ιωνικό από τα δεξιά.

21:10
Αλλαγή

82': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Λιάβας και Μπελεβώνης παίρνουν τις θέσεις των Φλόρε και Ντουάρτε.

21:09
Corner

81': Κόρνερ για τον Ιωνικό από τα δεξιά.

21:08
Corner

79': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά.

21:03
Απόκρουση

74': Αδύναμη κεφαλιά του Κορνέλιους από την εκτέλεση του Ντουάρτε, στην αγκαλιά του Χριστοδουλή η μπάλα.

21:02
Corner

73': Νέο κόρνερ από τα δεξιά για τον Παναιτωλικό που πιέζει το τελευταίο 5λεπτο.

21:02
Corner

72': Κόρνερ από τα δεξιά για τους Αγρινιώτες δίχως αποτέλεσμα.

21:01
Απόκρουση

72': Βολίδα του Ντουάρτε, διώχνει σε κόρνερ ο Χριστοδουλής στη γωνία του.

20:58
Corner

70': Και τρίτο σερί κόρνερ από τα δεξιά για τον Ιωνικό.

20:57
Corner

69': Νέο κόρνερ από τα δεξιά για τον Ιωνικό.

20:57
Corner

69': Κόρνερ από τα δεξιά για τους γηπεδούχους.

20:57
Απόκρουση

68': Ευκαιρία για τον Ιωνικό. Ο Μάντζης σουτάρει από μέσα αριστερά με το δεξί, απογειώνεται ο Ανέστης και αποκρούει.

20:53
Σχόλιο

65': Ο Ιωνικός ανέβασε στροφές στο δεύτερο ημίχρονο και παρότι προσωρινά ισοφαρίστηκε, βρήκε δίχτυα για δεύτερη φορά. Με νίκη κατακτά την πρώτη θέση στα πλέι άουτ, θα είναι σημαντικό επίτευγμα για την ομάδα της Νίκαιας που επέστρεψε φέτος στους «μεγάλους» της Σούπερ Λίγκας 1.

20:51

Ο Μάντζης στην πρώτη του επαφή σπάει την μπάλα στο πέναλτι στον Τουράμ που με ευθύβολο δεξί σουτ νικάει τον Ανέστη.

20:51
Goal

61': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:48
Αλλαγή

60': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Πογκοσιάν εκτός, Μάντζης εντός.

20:46
Σχόλιο

Πολύ καλός ο ρυθμός στο δεύτερο ημίχρονο, οι δυο ομάδες τα δίνουν όλα για τη νίκη.

20:45
Απόκρουση

56': Μακρινό σουτ του Ντουάρτε, μπλοκάρει εύκολα ο Χριστοδουλής.

20:44
Corner

55': Κόρνερ για τον Ιωνικό από τα δεξιά.

20:44
Απόκρουση

55': Ευκαιρία για τον Ιωνικό. Ο Πογκοσιάν παίρνει την μπάλα από εξαιρετική προσπάθεια των Ντάλσιο - Τουράμ και με πλασέ αναγκάζει τον Ανέστη να πέσει και να διώξει την μπάλα κόρνερ.

20:42
Corner

54': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά.

20:41
Out

52': Κεφαλιά του Λένις άουτ μετά την εκτέλεση του Κάνιας.

20:41
Corner

52': Κόρνερ για τον Ιωνικό εκ νέου από τα δεξιά. Το κερδίζει ο Λένις με σουτ που κοντράρει στον Κορνέλιους.

20:38
Corner

49': Στην επόμενη φάση κόρνερ για τον Ιωνικό από τα δεξιά.

20:37
Out

48': Ο Πογκοσιάν ελίσσεται εκτός περιοχής, αλλάζει πόδι και με το αριστερό στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Ανέστη.

20:36

Ο Αποστολάκης από τα δεξιά σεντράρει στο ύψος του πέναλτι, ο Καρέλης με κεφαλιά ψαράκι νικάει τον Χριστοδουλή από κοντά, 1-1!

20:36
Goal

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:35
Corner

46': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά.

20:34
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου...