Εξέλιξη αγώνα
19:12

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:11

Στην 4η θέση με 8 βαθμούς οι γηπεδούχοι, τέταρτη ισοπαλία για τον ΟΦΗ, με 4 βαθμούς πιάνει στην 8η θέση τον Ιωνικό.

19:10
Σχόλιο

Καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα ο ΠΑΣ, είχε τις ευκαιρίες του και ο ΟΦΗ.

19:10
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:09
Αλλαγή

90'+3: Λιάσος αντί Περέα, δεύτερη αλλαγή για τους Ηπειρώτες.

19:08
Corner

90'+2: Κόρνερ παραχωρεί ο Ντομίνγκεθ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:06
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59
Αλλαγή

83': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΟΦΗ, Σελίμοβιτς αντί Νέιρα, Γρίβας αντί Φαν Ντάινεν.

18:56

80': Ο Περέα το γύρισμα από δεξιά, ο Μαρινάκης διώχνει καίρια προ του αμαρκάριστου Σνάιντερ.

18:55
Απόκρουση

79': Συρτό σουτ του Ντε Γκούζμαν εκτός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Λοντίγκιν.

18:54
Αλλαγή

78': Τριάδης αντί Μιλιντσεάνου, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:52
Απόκρουση

76': Γυριστό σουτ του Νέιρα εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Λοντίγκιν.

18:48
Δοκάρι

72': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Μακρινό σουτ του Ντουρμισάι, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:47
Out

71': Νέο σουτ από τον Λάμπρου, εκτός περιοχής, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:46
Απόκρουση

70': Σουτ από τον Λάμπρου, μπλοκάρει ο Λοντίγκιν.

18:46

70': Ο Σάλιακας το γύρισμα από δεξιά, Περέα και Σνάιντερ δεν μπορούν να μπουν στην πορεία της μπάλας.

18:42
Αλλαγή

66': Ντε Γκούζμαν αντί Μπαλογιάννη, Κοροβέσης αντί Διαμαντή, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ. Ο Διαμαντής έπαιξε μόλις 10 λεπτά!

18:40
Απόκρουση

64': Κεφαλιά του Φαν Ντάινεν, παίρνει ύψος η μπάλα, μπλοκάρει εύκολα ο Λοντίγκιν.

18:37
Out

61': Ο Κάργας τη σκαστή κεφαλιά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, λίγο άουτ η μπάλα. Νέα σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΣ.

18:36
Corner

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Πίρσμαν το γύρισμα από αριστερά, ο Περέα πιάνει αέρα και ο Επασί διώχνει σε κόρνερ το σουτ του Μορέιρα.

18:32
Out

56': Σέντρα του Σάλιακα, δυνατή κεφαλιά του Περέα, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:32
Αλλαγή

56': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ, έχει τραυματιστεί ο Πασαλίδης, τον αντικαθιστά ο Διαμαντής.

18:28
Απόκρουση

52': Μακρινό συρτό σουτ του Περέα, μπλοκάρει εύκολα ο Επασί.

18:27
Κίτρινη Κάρτα

51': Κίτρινη στον Γκαγιέγκος, τραβά από τη φανέλα τον Σάλιακα.

18:24

48': Κίτρινη στον Πασαλίδη για φάουλ στον Περέα.

18:23
Out

47': Καλή ευκαιρία για τον ΠΑΣ, πλασέ του Σνάιντερ ύστερα από ασίστ του Σάλιακα, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:22

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.