20:12

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:12
Σχόλιο

Η Λαμία παίρνει τον πρώτο της βαθμό στο πρωτάθλημα, άξιζε την ισοπαλία ο Παναιτωλικός και την πήρε στο 90'.

20:12
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+7: Λήξη του αγώνα, 2-2.

20:07
Αλλαγή

90'+3: Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού, Μπελεβώνης αντί Ντίας, Αντούνες αντί Βέργου.

20:06
Απόκρουση

90'+1: Κεφαλιά του Βέργου, μπλοκάρει ο Σαράνοφ.

20:06
Κίτρινη Κάρτα

90': Κίτρινη στον Σαράνοφ για διαμαρτυρία.

20:05
Καθυστερήσεις

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:05

Ο Μπαρμπόσα εκτελεί φάουλ από αριστερά, με το γόνατο βρίσκει την μπάλα ο Βαρόνε από κοντά και 2-2.

20:04
Goal

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:01
Αλλαγή

87': Μπαρμπόσα αντί Κορνέλιους, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

19:55
Αλλαγή

81': Καρέλης αντί Φλόρες, Μόρσεϊ αντί Λούι, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

19:55
Αλλαγή

81': Τσούκαλος αντί Ρόμανιτς, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας.

19:50
Out

76': Ο Χουχούμης σεντράρει από αριστερά, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Βέργος, άουτ.

19:48
Αλλαγή

74': Σαραμαντάς αντί Τιρόνε, Αραμπούλι αντί Μανούσου, δύο αλλαγές για τη Λαμία.

19:47
Out

73': Ωραία μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Ντίας, γυρίζει στον Ντουάρτε, που δεν κάνει καλό πλασέ.

19:47
Corner

73': Κόρνερ παραχωρεί ο Προβυδάκης για τον Παναιτωλικό, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό από την εκτέλεση του Ντίας.

19:40

Φάση διαρκείας με τον Νούνιες να σουτάρει, τον Βαρόνε να διώχνει πάνω στη γραμμή και την μπάλα να χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι, για να ακολουθήσει γύρισμα του Μανούσου από δεξιά της περιοχής στον Νούνιες, που σε δεύτερο χρόνο βρίσκει αυτή τη φορά δίχτυα με σουτ.

19:40
Goal

66': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:38

64': Κίτρινη στον Γκόλεμιτς.

19:32
Out

58': Εκτελεί απευθείας φάουλ ο Λούι, άουτ.

19:32
Αλλαγή

58': Προβυδάκης αντί Μανουσάκη, Γκόλεμιτς αντί Τρούμπουλου, δύο αλλαγές για τη Λαμία.

19:25
Out

51': Σέντρα-σουτ του Λούι από δεξιά, κεφαλιά του Βέργου, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι περνά η μπάλα.

19:22
Out

48': Ο Ντίας εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Βαρόνε, ο Ντουάρτε πιάνει αέρα, άουτ.

19:22
Corner

48': Ωραίο σουτ του Ντίας από θέση μέσα αριστερά, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Σαράνοφ.

19:21
Απόκρουση

47': Χλιαρό σουτ του Ρόμανιτς από δεξιά της περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Ροντρίγκες.

19:20

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.