20:08

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:07
Σχόλιο

Ήταν καλύτερος ο ΟΦΗ, όχι τόσο όμως ώστε να πάρει το τρίποντο. Εντέλει, και οι δύο ομάδες παραμένουν χωρίς νίκη στο φετινό πρωτάθλημα.

20:07
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Τέσσερα τα λεπτά τελικά του έξτρα χρόνου, 0-0, λήξη του αγώνα.

20:02
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01
Out

89': Σουτ του Κανελλόπουλου, άουτ.

19:57
Αλλαγή

85': Κανελλόπουλος αντί Σανταφέ, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Αστέρα.

19:55
Κίτρινη Κάρτα

83': Κίτρινη στον Βαλιέντε.

19:51
Αλλαγή

79': Και η πέμπτη αλλαγή για τους γηπεδούχους, Κοροβέσης αντί Γιαννούλη.

19:50
Αλλαγή

77': Σελίμοβιτς αντί Ντε Γκούζμαν, τέταρτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

19:45

73': Κίτρινη στον Γκαρθία.

19:44
Αλλαγή

72': Σονί αντί Τασουλή, τέταρτη αλλαγή για τους Αρκάδες.

19:43
Σχόλιο

70': Καλύτερος ο ΟΦΗ στο β' ημίχρονο, παραμένει ακίνδυνος επιθετικά ο Αστέρας.

19:34
Αλλαγή

61': Oυές αντί Πασαλίδη, Φαν Ντάινεν αντί Καμαού, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

19:33
Αλλαγή

60': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα, Μπαράλες αντί Μπενίτο, Γκόμες αντί Καπίγια.

19:30
Out

57': Άλλο ένα σουτ του Νέιρα, δεν ανησυχεί ο Παπαδόπουλος.

19:25
Out

52': Ωραίο σουτ του Νέιρα εκτός περιοχής, λίγο άουτ η μπάλα.

19:22
Απόκρουση

49': Προβολή του Καστάνιος μετά από γύρισμα του Ντε Γκούζμαν από δεξιά, σε δύο χρόνους μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:18
Αλλαγή

46': Άλβαρες αντί Σίτο, πρώτη αλλαγή και για τους Αρκάδες.

19:18
Αλλαγή

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Καστάνιος αντί Λάμπρου.

19:18

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.