20:57

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr

20:55
Σχόλιο

Πρώτη νίκη για τους «κυανόλευκους» στην επιστροφή τους στη Σούπερ Λίγκα 1 μετά από 14 χρόνια, εν αντιθέσει με τον Άρη που είχε μεγάλο πρόβλημα στο δημιουργικό κομμάτι.

20:55
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+7: Τέλος στο ματς. Ιωνικός - Άρης 1-0.

20:53
Κίτρινη Κάρτα

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Χουτεσιώτη για καθυστέρηση...

20:52

90'+3: Σουτ του Ματσούκα, στα σώματα η μπάλα

20:51
Καθυστερήσεις

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων...

20:50

90': Με δέκα παίκτες για το υπόλοιπο του ματς ο Ιωνικός, δεν μπορεί να συνεχίσει ο Κάνιας.

20:49

90': Διακοπή στο ματς, έχουν ανοίξει τα κεφάλια των Γκάνεα και Κάνιας.

20:46
Αλλαγή

87': Δύο αλλαγές για τον Ιωνικό. Βαφέας και Κιάκος στις θέσεις των Άοσμαν και Καμπράλ.

20:45

85': Κίτρινη κάρτα στον Καμπράλ.

20:44

Μακρινό ψηλοκρεμαστό σουτ του Αοσμάν από τα 30 μετρά και η μπάλα στα δίχτυα του Ντένις για το 1-0. Φέρει ευθύνη ο Βραζιλιάνος τερματοφύλακας.

20:43
Goal

86': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:41
Out

84': Ευκαιρία για τον Άρη. Σέντρα του Γκάμα, γυριστή κεφαλιά του Αλί, δίπλα από το δοκάρι του Χουτεσιώτη.

20:40
Αλλαγή

83': Αλλαγή για τον Άρη. Μάνος στη θέση του Καμαρά.

20:38
Out

81': Ευκαιρία για τον Άρη. Σέντρα του Γκάμα από τα αριστερά, κεφαλιά του Χαϊροβιτς, λίγο έξω η μπάλα.

20:36
Out

79': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καμπράλ, η μπάλα μακριά από την εστία.

20:29
Corner

71': Κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά με τον Χαϊροβιτς, περνάει από όλους η μπάλα.

20:26

68': Κίτρινη κάρτα στον Σασά για φάουλ.

20:25
Αλλαγή

68': Αλλαγή για τον Άρη. Χαϊροβιτς στη θέση του Μαντσίνι.

20:21
Οφσάιντ

64': Σε θέση οφσάιντ ο Καμαρά.

20:20
Σχόλιο

63': Οι «κίτρινοι» έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων, αλλά δεν μπορούν να απειλήσουν τους γηπεδούχους.

20:14
Corner

57': Κόρνερ για τον Άρη, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:14
Αλλαγή

56': Αλλαγή για τον Άρη. Γκάνεα αντί του Σάκιτς.

20:11
Αλλαγή

54': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Ιωνικό. Κάνιας στη θέση του Γκοτσούλια.

20:06
Out

49': Σάσα τη σέντρα από τα αριστερά, προβολή του Καμαρά στο ύψος του πέναλτι, ψηλά η μπάλα, άουτ.

20:04

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος...

20:03
Αλλαγή

46': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Γκάμα και Αλί στις θέσεις των Ιτούρμπε και Μπερτόγλιο.