21:21

Δίκαιη η επικράτηση του Παναθηναϊκού στην Κομοτηνή με 2-0 επί του Πανθρακικού

21:21
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης μετά από τέσσερα, τελικά, λεπτά έξτρα χρόνου

21:18
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:17
Αλλαγή

90': Ο Σεϊδάν αντικαθιστά τον Τζάνη, τέλος οι αλλαγές και για τον Πανθρακικό

21:14
Αλλαγή

87': Ο Ντίνας στη θέση του Ατζαγκούν, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Παναθηναϊκού

21:12
Αλλαγή

85': Δεύτερη αλλαγή και για τον Παναθηναϊκό, ο Δώνης αντικαθιστά τον Αμπέντ

21:09
Αλλαγή

82': Δεύτερη αλλαγή του Πανθρακικού, ο Χασομέρης στη θέση του Χρήστου

21:08
Out

81': Καλό σουτ του Μολίνα, πέρασε άουτ η μπάλα

21:07
Κίτρινη Κάρτα

79': Κίτρινη κάρτα και για τον Σαρακατσάνο

21:04
Out

76': Ο Ιγκόρ εκτέλεσε απευθείας ένα φάουλ, χωρίς τύχη όμως

21:02

75': Κίτρινη κάρτα για τον Κουτρουμπή

21:02
Αλλαγή

74': Ντεμπούτο Πέτριτς με τη φανέλα του Παναθηναϊκού, πήρε τη θέση του Καρέλη

21:01

73': Ο Αμπέντ ανατράπηκε από τον Σαρακατσάνο μέσα στη μεγάλη περιοχή, δεν υπέδειξε το πέναλτι ο Τριτσώνης

20:59

72': Κίτρινη κάρτα για τον Εμπό

20:58
Απόκρουση

70': Σουτ του Πράνιτς εκτός μεγάλης περιοχής, σε δύο χρόνους απέκρουσε ο Σέρεμετ

20:54
Out

66': Κεφαλιά του Τζάνη μετά από σέντρα του Παπαγεωργίου, η μπάλα πέρασε άουτ

20:52
Αλλαγή

64': Μολίνα αντί Καθάριου για την πρώτη αλλαγή του Πανθρακικού

20:51

63': Κίτρινη κάρτα στον Καρέλη

20:47

Τραγικό λάθος του Σέρεμετ, που χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του από την αναπήδησή της σε μια ακίνδυνη συρτή σέντρα του Αμπέντ και ο Ατζαγκούν δεν άφησε ανεκμετάλλευτο το... δώρο, σκοράροντας με κεφαλιά

20:47
Goal

59': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό!

20:44

57': Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο

20:40

Οι παίκτες του Πανθρακικού εκνευρίστηκαν με τον Καρέλη λόγω μη τήρησης φερ πλέι σε τραυματισμό του Σαρακατσάνου

20:40
Out

52': Σουτ του Καρέλη, η μπάλα έφυγε άουτ

20:33

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

20:15

Ο Παναθηναϊκός προηγείται χάρη στο όμορφο τέρμα του Καρέλη, άξιζε ένα γκολ και ο Πανθρακικός

20:15

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

20:10
Out

40': Σουτ του Καρέλη μέσα από τη μεγάλη περιοχή, αυτή τη φορά ήταν αρκετά άστοχο

20:04
Απόκρουση

34': Σουτ του Καθάριου, μπλοκάρει εύκολα ο Καπίνο

19:56

Σκόρερ ο Καρέλης με διαγώνιο σουτ στην κίνηση μετά τη σέντρα του Αμπέντ, αδράνησε η άμυνα του Πανθρακικού σε αυτή τη φάση

19:55
Goal

26': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό!

19:53

Ανακοινώθηκε από τα μεγάφωνα του γηπέδου της Κομοτηνής η ανανέωση της συνεργασίας του Πανθρακικού με τον Άκη Μάντζιο για την επόμενη σεζόν!

19:49
Out

20': Σουτ του Αμπέντ εκτός περιοχής, έφυγε λίγο άουτ η μπάλα

19:43
Out

14': Σουτ του Καθάριου μέσα από την περιοχή, πέρασε άουτ

19:40
Out

11': Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Ιγκόρ, που βγήκε στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟ, έφυγε άουτ η μπάλα

19:38
Δοκάρι

9': Πολύ δυνατό σουτ του Καρέλη έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα σταμάτησε στο αριστερό δοκάρι! Σημαντική ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό

19:34
Απόκρουση

6': Δυνατό σουτ του Καθάριου, απέκρουσε εντυπωσιακά ο Καπίνο, πολύ καλή ευκαιρία για τον Πανθρακικό

19:29

1': Έναρξη της αναμέτρησης

Συνθέσεις - Διαιτητές

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σέρεμετ, Παπαγεωργίου, Σαρακατσάνος, Ιγκόρ, Χρήστου, Καθάριος, Εμπό, Μπεν Σαμπάτ, Ρομέου, Τζάνης, Ντιόγκο
Αναπ: Αθανασιάδης, Λαδάκης, Χασομέρης, Τριανταφύλλου, Μολίνα, Μακρυδημήτρης, Σεϊδάν
Καπίνο, Σπυρόπουλος, Κουτρουμπής, Λαγός, Ζέκα, Ατζαγκούν, Καρέλης, Αμπέντ, Νάνο, Σίλντενφελντ, Πράνιτς
Αναπ: Κοτσόλης, Χουχούμης, Μαρινάκης, Κλωναρίδης, Δώνης, Ντίνας, Πέτριτς
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Τριτσώνης (Αθηνών), Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)