Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τελικό στο Ρέθυμνο

16:52
Κίτρινη Κάρτα

90': Κάρτα στον Λυμπερόπουλο για καθυστέρηση

16:50

Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο ωστόσο για τους Κρητικους

16:50
Corner

87': Ευκαιρία για την Επισκοπή. Σουτ του Γκονζάλες, η μπάλα χτυπά σε αμυντικούς και φεύγει κόρνερ

16:47
Out

86': Καλό σουτ του Ρουσάκη, η μπάλα φεύγει άουτ

16:43
Αλλαγή

83': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Καλλιθέα. Εκτός αγώνα περνά ο Κατσικογιάννης, μέσα ο Καραλής

16:42
Αλλαγή

82': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Στη θέση του Μιχαλόπουλου πέρασε ο Μαουαγιέ

16:42

Η Επισκοπή συνεχίζει να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων αλλά δεν απειλεί

16:41

Τελευταίο δεκάλεπτο στο Ρέθυμνο, η Καλλιθέα κρατά το 0-1

16:31
Αλλαγή

71': Αλλαγή κάνει και η Καλλιθέα. Εκτός ο Μουσταφίδης μέσα ο Χριστοφιλέας

16:30
Αλλαγή

71': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Επισκοπή. Στην θέση του Γιακουμάκη ο Χρυσοστόμου

16:25

Έχουμε μπει στο τελευταίο 25λεπτο, η Καλλιθέα αμύνεται με στόχο να κρατήσει το 0-1

16:18
Αλλαγή

61': Διπλή αλλαγή για την Επισκοπή. Στην θέση του Μανουσάκη περνά ο Μαρτσάκης, ενώ εκτός περνά και ο Φραντζεσκάκης για να μπει ο Σουμπασάκης

16:16
Out

59': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα με σουτ του Ρόχας, η μπάλα άουτ

16:13

Η Επισκοπή πάντως έχει διάθεση να πιέσει, έχει μπει πιο δυνατά και ψάχνει την ισοφάριση

16:12

Πρώτο δεκάλεπτο στην επανάληψη χωρίς κάτι ιδιαίτερο

16:06

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

15:48

Ημίχρονο στο Ρέθυμνο, 0-1 η Καλλιθέα

15:47

Τελευταίες στιγμές στο πρώτο μέρος

15:44

45'+1: Κάρτα και στον Φραντζεσκάκη

15:43

45': Κάρτα στον Μανουσάκη

15:42

Ο Μπριλάκης είδε και την κίτρινη για το πέναλτι που έκανε

15:41
Απόκρουση

38': Ο Γιακουμάκης ανέλαβε να εκτελέσει το πέναλτι, ο Λυμπερόπουλος πέφτει στη γωνιά του, διώχνει και κρατά το 0-1!

Δοκάρι

31': Σουτ του Δρακάκη, ο Λυμπερόπουλος διώχνει την μπάλα, αυτή χτυπά και στο δοκάρι και απομακρύνεται

15:32

Η Καλλιθέα έχει πάρει προβάδισμα εδώ και περίπου ένα πεντάλεπτο. Αν καταφέρει και κρατήσει το διπλό τότε ανεβαίνει στους 30 πόντους και μπαίνει στις θέσεις των πλέι οφ. Στους 30 βαθμούς είναι και η 4η Επισκοπή...

15:31

31': Κάρτα βλέπει ο Ρόχας

15:28

Ο Μιχαλόπουλος σέντραρε και ο Ρόχας με βολ πλανέ νικά τον Καλογεράκη και κάνει το 0-1 ''παγώνοντας'' τους Κρητικούς

15:25
Goal

26': ΓΚΟΛ η Καλλιθέα

15:24
Corner

22': Κόρνερ για την Καλλιθέα

15:23

Αρκετές μάχες στην μεσαία γραμμή στα τελευταία λεπτά, με πολλά λάθη

15:21
Out

20': Εκτέλεση φάουλ του Μπριλάκη για την Καλλιθέα, η μπάλα περνά απ' όλους και φεύγει άουτ

15:21

Από την μεριά της η Καλλιθέα είναι καλά στημένη στην άμυνα της και ψάχνει να χτυπήσει στην αντεπίθεση

15:20

Η Επισκοπή είναι αυτή που έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων

15:13

Πρώτο δεκάλεπτο στην Κρήτη, μια καλή στιγμή μέχρι τώρα, αυτή του Γκονζάλες

15:05

3': Κίτρινη στον Καλαμιώτη

15:04
Απόκρουση

3': Πρώτη καλή φάση για την Επισκοπή με εκτέλεση φάουλ του Γκονζάλες, ο Λυμπερόπουλος έδιωξε σε κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για τους Κρητικούς

15:04

Περίπου 400 φίλοι του ποδοσφαίρου στις εξέδρες

15:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι

Συνθέσεις - Διαιτητές

ΕΠΙΣΚΟΠΗ
Καλογεράκης, Μανουσάκης, Λιονάκης, Βουρβαχάκης, Σπαθάρας, Φραντζεσκάκης, Δελήμπασης, Γκονζάλες, Μπρατσιάνι, Γιακουμάκης, Δρακάκης.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Λυμπερόπουλος, Μουσταφίδης, Καλαμιώτης, Μπριλάκης, Ποζίδης, Ρουσάκης, Κατσικογιάννης, Πούλγκα, Μιχαλόπουλος, Ρόχας, Χαϊκάλης.
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά). Βοηθοί: Ζησιμόπουλος, Σινιοράκης (Πειραιά). 4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)