19:15

Πολύτιμη νίκη για τους γηπεδούχους στη μάχη για την παραμονή

19:13
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+9: Προέκυψε τραυματισμός του Στρατηλάτη στα τελευταία λεπτά και μετά από εννιά λεπτά καθυστερήσεων, τελικά, το ματς τελείωσε στη Λιβαδειά με νικητή τον Λεβαδειακό (1-0)

19:11
Αλλαγή

90'+6: Ο Μάγκας αντί του Μιλοσάβλιεφ, τέλος οι αλλαγές του Λεβαδειακού

19:09
Κίτρινη Κάρτα

90'+5: Κίτρινη και στον Μιλοσάβλιεφ

19:09

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Ούμπιντες

19:06
Καθυστερήσεις

90'+1: Στις καθυστερήσεις το ματς, τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:04
Αλλαγή

89': Δεύτερη αλλαγή και για τους Βοιωτούς, ο Γεωργίου αντικαθιστά τον Ορτέγκα

19:03
Αλλαγή

87': Ο Φωτάκης αντί του Ταυλαρίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο

19:01

Στην εξέλιξη της φάσης ο Ορτέγκα έπεσε στο έδαφος από μαρκάρισμα του Γιαννούλη, διαμαρτυρίες για πέναλτι από τον Λεβαδειακό

19:01
Απόκρουση

85': Δυνατό σουτ του Μάντζιου, ο Τσέναμο απομάκρυνε με ωραία επέμβαση

18:57

Μετά από σέντρα του Καπό ο Μάντζιος βρέθηκε στην κατάλληλη θέση και άνοιξε το σκορ με κοντινή προβολή

18:57
Goal

82': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

18:55
Out

80': Άλλο ένα σουτ από τον Ούμπιντες, χωρίς τύχη

18:47
Απόκρουση

72': Σουτ από τον Ούμπιντες, εύκολα απέκρουσε ο Στρατηλάτης

18:45
Out

71' Σουτ του Γκαρσία, έφυγε πολύ ψηλά άουτ η μπάλα

18:40

65': Κίτρινη κάρτα για τον Κονέ

18:39
Αλλαγή

64': Πρώτη αλλαγή και για τον Λεβαδειακό, ο Καπό αντί του Βαρέλα

18:38
Αλλαγή

63': Γεωργίου αντί Φάμπιο για την πρώτη αλλαγή του Ατρόμητου

18:34

59': Κίτρινη κάρτα στον Βαρέλα

18:29
Απόκρουση

55': Σουτ από τον Μάντζιο, και πάλι στη σωστή θέση ο Τσέναμο

18:28
Out

54': Σουτ του Ιντζίδη από καλή θέση, ύστερα από σύγχυση στα καρέ του Ατρόμητου, έφυγε ψηλά άουτ η μπάλα

18:27
Απόκρουση

52': Σουτ του Μάντζιου μέσα από τη μεγάλη περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Τσέναμο

18:25

51': Κίτρινη κάρτα για τον Γιαννούλη

18:20

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

18:04

Σαφώς και αδικεί τις δύο ομάδες το 0-0, καθώς έχουν σπαταλήσει πολλές ευκαιρίες, με τις περισσότερες να ανήκουν στους γηπεδούχους

18:04

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:03
Δοκάρι

45'+1: Οριζόντιο δοκάρι για τον Ατρόμητο! Ο Ούμπιντες εκμεταλλεύτηκε αμυντικό λάθος των γηπεδούχων και πλάσαρε τον Στρατηλάτη, όμως η μπάλα δεν του έκανε το χατίρι

18:02

45': Ο Κονέ βγήκε μόνος με τον Τσέναμο, αλλά άργησε χαρακτηριστικά, έχασε το κοντρόλ και ο γκολκίπερ του Ατρόμητου απομάκρυνε σε πλάγιο

18:01
Out

44': Ο Κονέ μόνος στη μεγάλη περιοχή έκανε το σουτ, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ, πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό

17:58
Out

41': Καλό σουτ του Μιλοσάβλιεφ, η μπάλα έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

17:55
Απόκρουση

38': Σέντρα του Μιλοσάβλιεφ, ο Μάντζιος έπιασε την κεφαλιά και με εντυπωσιακή επέμβαση ο Τσέναμο απεσόβησε την παραβίαση της εστίας του, απάντησε στις ευκαιρίες ο Λεβαδειακός

17:53
Απόκρουση

36': Παράλληλη σέντρα του Γιαννούλη από τα αριστερά, ο Μπρίτο βρήκε ελάχιστα την μπάλα και ο Στρατηλάτης μπλόκαρε προ του Ναπολεόνι σε μια σπουδαία ευκαιρία για τον Ατρόμητο

17:49

32': Ο Ούμπιντες ανατράπηκε στη μεγάλη περιοχή, όμως ο Δημητρόπουλος δεν υπέδειξε κάτι

17:46
Out

29': Κεφαλιά του Κώτσιου μετά την εκτέλεση κόρνερ του Ορτέγκα, έφυγε λίγο άουτ η μπάλα

17:45
Corner

28': Ο Ορτέγκα μπήκε στη μεγάλη περιοχή και σούταρε, ο Λαζαρίδης πρόλαβε να κάνει την προβολή και έδιωξε σε κόρνερ

17:43
Απόκρουση

26': Κεφαλιά του Μάντζιου μετά από σέντρα του Ορτέγκα, σε ετοιμότητα ο Τσέναμο

17:41
Απόκρουση

24': Σουτ του Ναπολεόνι από καλή θέση, ο Στρατηλάτης μπλόκαρε

17:33
Out

16': Ο Ορτέγκα δέχτηκε την πάσα του Κονέ μέσα στη μεγάλη περιοχή, δεν έκανε όμως καλό σουτ και η μπάλα έφυγε άουτ

17:32
Απόκρουση

14': Κεφαλιά του Μπρίτο μετά από σέντρα του Νάστου, ο Στρατηλάτης μπλόκαρε εύκολα

17:30
Out

12': Σουτ του Γκαρσία, η μπάλα θα φύγει ψηλά άουτ

17:29
Corner

11': Σουτ του Ορτέγκα μέσα από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε στον Νάστο και το κέρδος ήταν ένα κόρνερ για τον Λεβαδειακό

17:27

10': Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο δεκάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι από τις δύο ομάδες

17:18

1': Έναρξη του αγώνα

Συνθέσεις - Διαιτητές

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Στρατηλάτης, Μουλόπουλος, Χαραλάμπους, Κώτσιος, Ιντζίδης, Κονέ, Πετράτσι, Βαρέλα, Μάντζιος, Ορτέγκα, Μιλοσάβλιεφ
Αναπ: Τσιντώτας, Γεωργίου, Μάγκας, Λυκογιάννης, Νικολακάκης, Καπό, Ροτζέριο
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσέναμο, Ταυλαρίδης, Φυτανίδης, Νάστος, Γιαννούλης, Λαζαρίδης, Μπρίτο, Ναπολεόνι, Ούμπιντες, Γκαρσία, Φάμπιο
Αναπ: Σηφάκης, Παπουτσογιαννόπουλος, Γεωργίου, Μπάλλας, Κιβρακίδης, Φωτάκης, Αρκούδας
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας), Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Καμπούρης (Εύβοιας)