Τελικό στην Καρδίτσα, τεράστια νίκη για την Αναγέννηση!

17:51

Ευκαιρία για την Κέρκυρα με τον Ναγιάρ

17:48
Κίτρινη Κάρτα

90'+3: Κάρτα στον Ρόβα, κίτρινη και στον Ναγιάρ

17:46

Σπουδαία ευκαιρία για την Κέρκυρα

17:46
Απόκρουση

90'+1: Κεφαλιά του Σουάνη, ο Σιαράβας σε κόρνερ!

17:45
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

17:44
Out

89': Κι άλλη ευκαιρία με σουτ του Γκουγκούδη!

17:43
Out

88': Ο Σίμωσης δεν μπορεί να σκοράρει σε τετ-α-τετ!

17:43

Ευκαιρία για την Αναγέννηση!

17:41

- Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο, η Αναγέννηση κρατά άνετα τη νίκη

17:37
Αλλαγή

82': Ολοκλρώνει τις αλλαγές της και η Αναγέννηση. Στην θέση του σκόρερ Μπουντούρη που γνωριζει την αποθέωση ο Σιμώσης

17:31

75': Κίτρινη στον Γκουγκούδη

17:29
Out

74': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Κεφαλιά του Ραπτάκη, άουτ η μπάλα

17:26
Αλλαγή

71': Αλλαγή για την Αναγέννηση. Στην θέση του Γεωργακόπουλου ο Χλωρός

17:23
Απόκρουση

68': Και νέα ευκαιρία οι γηπεδούχοι! Σουτ του Μίχου από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ο Βροντράς μπλοκάρει

17:22

''Μπλακ άουτ'' για την Κέρκυρα μετά το 1-0

17:22
Out

67': Εκτέλεση κόρνερ για την Αναγέννηση, κεφαλιά του Γεωργακόπουλου, άουτ η μπάλα!

17:20
Out

63': Ευκαιρία για την Αναγέννηση με σουτ του Γήτα

17:20
Αλλαγή

61': Αλλαγή για την Κέρυρα, ο Ναγιάρ στη θέση του Καραδέμητρου

17:16

Σέντρα του Χατζηρίζου από αριστερά, η μπάλα βρίσκει στον Παρασκευαίδη, και στρώνεται στον Μπουντούρη, που από κοντά εκτελεί με το κεφάλι για το 1-0

17:15
Goal

60': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

17:13
Απόκρουση

58': Επικίνδυνη κατάσταση στα καρέ της Κέρκυρας, ο Βρονταράς βγαίνει και καθαρίζει την φάση

17:08

53': Κάρτα βλέπει και ο Καραδέμητρος για λογαριασμό της Κέρκυρας

17:07
Αλλαγή

Αλλαγή για την Αναγέννηση. Στην θέση του Τιμόνοφ ο Γήτας

17:07

52': Κάρτα στον Γκόμες για ένα κράτημα στον Τιμόνοφ

17:05

Χωρίς κάτι ιδιαίτερο αυτό το πρώτο πεντάλεπτο της επανάληψης

17:01

46': Ξεκίνησε το β' μέρος στην Καρδίτσα

17:01
Αλλαγή

46': Αλλαγή για την Κέρκυρα πριν την σέντρα της επανάληψης. Στην θέση του Μπέριαν ο Σίκιμιτς

Δοκάρι

45'+1: Ο Μπουντούρης από κοντά σουτάρει, η μπάλα σταματά στο δοκάρι, ενώ στην επιστροφή ο Γκουγκούδης πλασάρει αλλά οι αμυντικοί της Κέρκυρας διώχνουν πάνω στην γραμμή

16:46

Τρομερή διπλή χαμένη ευκαιρία για την Αναγέννηση!

16:44

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος στην Καρδίτσα για το πρώτο μέρος

16:42
Δοκάρι

- ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 0-1 (80'), δοκάρι ο Αχαρναϊκός με τον Ιορδανίδη

16:41

Το κόρνερ, πάντως, περνά ανεκμετάλλευτο για τους Νησιώτες, το 0-0 παραμένει στην Καρδίτσα

16:41

Ευκαιρία για την Κέρκυρα

16:41
Απόκρουση

41': Σουτ του Μπέριαν, ο Σιαράβας δύσκολα σε κόρνερ!

16:38
Goal

80': ΓΚΟΛ ο Γάζωρος! ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-1 με σουτ του Γαϊδαρτζή

Corner

35': Στην Καρδίτσα, κόρνερ κερδίζει η Κέρκυρα

16:35

- ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-0 (75')

16:34

- ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 0-1 (75')

16:32

32': Κίτρινη και στον Ραπτάκη

16:30

30': Κάρτα στον Μίχο για μαρκάρισμα στον Σουάνη

16:29

Οι διαμαρτυρίες των Σερραίων ήταν έντονες, θεωρούν πως δεν υπάρχει κανένα οφ σάιντ

16:27

- ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-0 (68') ο Γάζωρος σκοράρει με τον Κουκόλη αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφ σάιντ

16:26

26': Επικίνδυνη σέντρα του Γκόμες, ο Μπέριαν δεν μπορεί να μπει στην φάση και να πάρει την κεφαλιά

16:23

Έχει ισορροπήσει το παιχνίδι η Αναγέννηση Καρδίτσας με αποτέλεσμα να πάρει μέτρα στον αγωνιστικό χώρο

16:22

- ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-0 (65')

16:22

- ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 0-1 (65')

16:21
Απόκρουση

21': Ευκαιρία για την Αναγέννηση! Εκτέλεση κόρνερ, κεφαλιά του Γκουγκούδη ο Βρονταράς μπλοκάρει

16:18

Προσπαθεί η Κέρκυρα, παραμένει πιο πιεστική

16:18
Out

18': Κεφαλιά του Καραδέμητρου άουτ η μπάλα

16:17
Corner

17': Σέντρα του Μπαλντοβαλίεφ, η μπάλα περνά παράλληλα με την εστία, βρίσκει σε αμυντικό και φεύγει κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για την Κέρκυρα

16:13
Goal

52': ΓΚΟΛ ο Αχαρναϊκός! ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 0-1 (52') με σουτ του Νεόφυτου

16:11

Όσο για τον Βενέτη που αποχώρησε τραυματίες, η πρώτη εκτίμηση κάνει λόγο για ένα σφίξιμο στην γάμπα

Αλλαγή

10': Στην θέση του τραυματία Βενέτη ο Ραπτάκης

16:09

Αναγκαστική αλλαγή για την Κέρκυρα

16:07

- ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 0-0, ξεκίνησε η επανάληψη και στην Καισαριανή (46')

16:05

Καλή φάση για την Κέρκυρα, το κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο

16:04
Απόκρουση

4': Σουτ του Ανδρεόπουλου, δύσκολα σε κόρνερ ο Σιαράβας!

16:04

- ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-0, σέντρα στο δεύτερο μέρος (46')

16:01

Επικίνδυνη κατάσταση από την Κέρκυρα με τον Γκόμες, δεν μπόρεσε να μπει στην πορεία της μπάλας ο Μπαλντοβαλίεφ

15:59

1': Σέντρα στην Καρδίτσα

15:59

Εξαιρετική ατμόσφαιρα στο γήπεδο

15:59

Όλα έτοιμα για την σέντρα και στην Καρδίτσα, στην αναμέτρηση της Αναγέννησης με την Κέρκυρα

15:52

- ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 0-0 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

15:47

- ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-0 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

Goal

12': ΓΚΟΛ ο Πιερικός! ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-0, σκόρερ ο Μανίκας με διαγώνιο σουτ

15:07

ΠΙΕΡΙΚΟΣ: Παπατολίκας, Καραγκούνης, Νίκου, Καρτσαμπάς, Ιορδανίδης, Αποστολίδης, Παπατόλιος, Μανίκας, Παπαδόπουλος, Νικολίτσης, Ελευθεριάδης.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ: Μέλκας, Νύρλας, Κουκόλης, Μερεσιώτης, Δέντσας, Τζούριτς, Καράμπελας, Μπαργκά, Κωνσταντινίδης, Σκέριαντς, Μπουνίνοφ.

15:06

1': Έχει ξεκινήσει και το ματς στην Κατερίνη, Πιερικός - Γάζωρος 0-0

15:02

1': Ξεκίνησε η αναμέτρηση Γλυφάδα - Αχαρναϊκός

14:58

ΓΛΥΦΑΔΑ: Πασάι, Δημακάκος, Αρκουμάνης, Ζώνας, Ταμπάκης, Μουστάκης, Δωροβίνης, Μάλκα, Κατσακμακίδης, Ραχίμ, Παιδάκης.
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ: Παγούδης, Μωυσιάδης, Νιάρος, Αθανασίου, Ιορδανίδης, Ντάλλας, Προβατίδης, Σκούφαλης, Νεόφυτος, Παραράς, Ντε Πάουλα.

14:33

Πιερικός - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτικής Αττικής), Γεωργαράς (Άρτας)
4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)

14:33

Γλυφάδα - Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Σεφέρης (Κορινθίας)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

14:19

Αυτά τα δύο παιχνίδια ξεκινούν στις 15.00, μια ώρα νωρίτερα από το Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα

14:18

To a-sports.gr θα σας ενημερώνει για την εξέλιξη του σκορ τόσο στην αναμέτρηση Γλυφάδα – Αχαρναϊκός, όσο και στο ματς Πιερικός – Γάζωρος

Συνθέσεις - Διαιτητές

Σιαράβας, Σάββας, Χατζηρίζος, Ρόβας, Οικονόμου, Αναστασόπουλος, Μίχος, Γκουγκούδης, Μπουντούρης, Γεωργακόπουλος, Τιμόνοφ.
ΚΕΡΚΥΡΑ
Βρονταράς, Βενέτης, Παρασκευαΐδης, Ζορμπάς, Σουάνης, Καραδέμητρος, Γκόμες, Μπεριάν, Μπαλντοβαλίεφ, Ανδρεόπουλος, Κουτσόπουλος.
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών). Βοηθοί: Χαρίτος (Αθηνών), Χριστοδούλου (Αθηνών). 4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)