07/06/2023
Διαιτησία | Πέμπτη 23 Μαρτίου 2023 - 14:33

Μπούτσικος στο Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός και Ανδριανός στο Κηφισιά - Ηλιούπολη

Ο Σιντόρης ορίστηκε στο ΑΕΛ - Ηρακλής Λάρισας και ο Ντάουλας στο ΑΕΚ Β' - Απόλλων Σμύρνης * Όλοι οι ορισμοί των αγώνων της 16ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2

Συνέχεια στο πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκας 2 το τετραήμερο 24 με 27 Μαρτίου με τις αναμετρήσεις της 16ης αγωνιστικής και την Πέμπτη (23/3) έγιναν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών.

Στο παιχνίδι του πρωτοπόρου του Βορρά Πανσερραϊκού απέναντι στον Θεσπρωτό ορίστηκε ο Αθανάσιος Μπούτσικος και σε αυτό της πρωτοπόρου του Νότου Κηφισιάς με την Ηλιούπολη ο Κωνσταντίνος Ανδριανός (ΦΩΤΟ)

Στο ΑΕΛ - Ηρακλής Λάρισας μπήκε ο Μάριος Σιντόρης και στο ΑΕΚ Β' Απόλλων Σμύρνης ο Φώτης Ντάουλας. Τέλος, το Νίκη Βόλου Μακεδονικός θα παίξει ο Γιώργος Μελτζανίδης.

Αναλυτικά οι ορισμοί των αγώνων της 16ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2

Βόρειος όμιλος

Παρασκευή (24/3)

15.15 Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δανδανόπουλος (Ξάνθης), Σακάλογλου (Καβάλας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Κυριακή (26/3)

14.45 Διαγόρας - Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Τσατσούλης (Αθηνών)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Σγουράκης (Πειραιά)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

14.45 Ηρακλής Λάρισας - ΑΕΛ

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Δέλλιος (Πέλλας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

14.45 Νίκη Βόλου - Μακεδονικός

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

14.45 Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μπούτσικος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Μποζατζίδης (Μακεδονίας), Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Νότιος όμιλος

Παρασκευή (24/3)

14.45 Προοδευτική - ΠΑΟ Ρουφ

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Δέτση, Κόττορος (Δωδεκανήσου)

4ος: Αλιάγας (Δυτικής Αττικής)

Σάββατο (25/3)

13.45 ΑΕΚ Β' - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Μανούρας (Δυτικής Αττικής), Τσακίρης (Δράμας)

4ος: Κόκκορης (Αρκαδίας)

Κυριακή (26/3)

14.45 ΟΦ Ιεράπετρας - Αιγάλεω

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

14.45 Ηρόδοτος - Καλαμάτα

Διαιτητής: Γεωργόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κομισοπούλου (Χανίων), Τσούκας (Αρκαδίας)

4ος: Μόσχου (Λασιθίου)

14.45 Παναχαϊκή - Χανιά

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσολακίδης, Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Δευτέρα (27/3)

15.15 Κηφισιά - Ηλιούπολη

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Τζιουβάρας, Μπαλιάκας (Κοζάνης)

4ος: Κεχαγιάς (Κοζάνης)

Μοιραστείτε το: