Ο Φουστανάς θα σφυρίξει στο Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου και ο Ρούτσης στο Προοδευτική - Κηφισιά * Όλοι οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2
Η Σούπερ Λίγκα 2 συνεχίζεται και έγιναν γνωστοί την Πέμπτη (1/12) από την ΚΕΔ οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής. Ο Παναγιώτης Κουκουλάς (ΦΩΤΟ) ορίστηκε στο Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή και ο Νίκος Χρονάς στο Παναθηναϊκός Β' - Πανσερραϊκός.
Ο Κωνσταντίνος Φουστανάς θα σφυρίξει στο Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου και ο Ιωάννης Ρούτσης στο Προοδευτική - Κηφισιά.
Αναλυτικά οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής
Βόρειος όμιλος
Σάββατο (3/12)
15:00 Αναγέννηση Καρδιτσας - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Φουστανάς (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τσικλητάρη (Πιερίας)
4ος: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
15:00 Μακεδονικός - Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Μποζατζίδης (Μακεδονίας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)
Κυριακή (4/12)
15:00 ΑΕΛ - Θεσπρωτός
Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Νταβέλας (Μακεδονίας)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)
15:00 Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Στρατούδης (Έβρου)
Βοηθοί: Σακάλογλου (Καβάλας), Καραγιάννης (Θράκης)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)
15:00 Παναθηναϊκός Β' - Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης, Ζουλής (Αχαΐας)
4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)
15:00 Διαγόρας - ΠΑΟΚ Β'
Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής), Σγουράκης (Πειραιά)
4ος: Στεργιώτης (Αθηνών)
Δευτέρα (5/12)
15:00 Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Γεωργόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Δανδανόπουλος, Χρύσελης (Ξάνθης)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)
Νότιος όμιλος
Παρασκευή (2/12)
15:00 ΠΑΟ Ρουφ - Ηρόδοτος
Διαιτητής: Χουλιαράς (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Φίλος (Βοιωτίας)
4ος: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)
15:00 Ηλιούπολη - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Παύλος (Δυτ. Αττικής), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)
4ος: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)
Σάββατο (3/12)
13:45 Απόλλων Σμύρνης - Χανιά
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Χλεμπογιάννης (Φοκίδας)
4ος: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)
15:00 Αιγάλεω - Ολυμπιακός Β'
Διαιτητής: Κόκκορης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος, Τσούκας (Αρκαδίας)
4ος: Ρεντίφης (Αν. Αττικής)
Κυριακή (4/12)
14:30 Καλαμάτα - Επισκοπή
Διαιτητής: Τσάκαλης (Ηλείας)
Βοηθοί: Μαραθωνίτης, Μητροφάνης (Αθηνών)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
15:00 Προοδευτική - Κηφισιά
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λαασιθίου), Δέτση (Δωδ/σου)
4ος: Μπεκιάρης (Κορινθίας)
Δευτέρα (5/12)
15:15 Καλλιθέα - ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Ίσσα (Αθηνών), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)