Πουλικίδης στο Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας, Μαλούτας στο Πανσερραϊκός - ΑΕΛ, Μπακογιάννης στο Χανιά - Ρόδος, Μπούμπας στο Καλλιθέα - Αιγάλεω
Οι ορισμοί της μεσοβδόμαδης 4ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη (24/11) στις 15.00 με εξαίρεση το ματς Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας, το οποίο θα γίνει ένα 24ωρο αργότερα γνωστοποίησε η ΚΕΔ ΕΠΟ.
Αναλυτικά, οι ρέφερι όλων των αναμετρήσεων, όπως ανακοινώθηκαν από την Ομοσπονδία το μεσημέρι της Δευτέρας (22/11) είναι οι ακόλουθοι:
Τετάρτη 24/11 – 15:00
Βόρειος (1ος) όμιλος
Καβάλα - Ξάνθη
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Μακεδονίας)
Τέταρτος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)
Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)
Τέταρτος: Τακίδης (Κιλκίς)
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Πριόνας (Εύβοιας)
Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)
ΠΑΟΚ Β’ - Βέροια
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)
Τέταρτος: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Τρίκαλα - Ηρακλής
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)
Τέταρτος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
ΑΕΛ - Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας) - ΦΩΤΟ
Βοηθοί: Αΐναλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας)
Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β’
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)
Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας (Πέμπτη 25/11 – 15:00)
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)
Τέταρτος: Στάμος (Ηλείας)
Ρεπό: Θεσπρωτός
Νότιος (2ος) όμιλος
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλαμάτα
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)
Τέταρτος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Εργοτέλης - ΑΕΚ Β’
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου)
Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών)
Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά
Διαιτητής: Μπαϊλής (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας), Μάνος (Λάρισας)
Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Διαγόρας - Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών), Κωνστάντιος (Ευβοίας)
Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Χανιά - Ρόδος
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Ζάκυνθος - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
Τέταρτος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηρόδοτος
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κάλλης (Αν. Αττικής)
Τέταρτος: Κουκουράκης (Χανίων)
Καλλιθέα - Αιγάλεω
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Φαλτάκας (Γρεβενών)
Τέταρτος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’