Στο παιχνίδι της ΑΕΛ με τον Απόλλωνα Πόντου ο Κατσικογιάννης και σε αυτό της πρωτοπόρου του 2ου ομίλου Κηφισιάς με την Επισκοπή ο Κουκουλάς * Ο Ανδριανός ορίστηκε στο εκτός έδρας ματς του Απόλλωνα Σμύρνης με την Προοδευτική * Όλοι οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2
Η Σούπερ Λίγκα 2 συνεχίζεται και έγιναν γνωστοί την Πέμπτη (26/1) από την ΚΕΔ οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής. Ο Δημήτρης Μαλούτας (ΦΩΤΟ) ορίστηκε στο ΠΑΟΚ Β' - Πανσερραϊκός και ο Στράτος Μαχαίρας στο Καλλιθέα - Ηλιούπολη.
Όσον αφορά το ματς της πρωτοπόρου του 2ου ομίλου Κηφισιάς, στο παιχνίδι της απέναντι στην Επισκοπή θα σφυρίξει ο Παναγιώτης Κουκουλάς, ενώ ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε στο παιχνίδι του Απόλλωνα Σμύρνης με την Προοδευτική. Επίσης, στο Απόλλων Πόντου - ΑΕΛ θα παίξει ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης.
Αναλυτικά οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής
Βόρειος Όμιλος
Σάββατο (28/1)
13:45 ΠΑΟΚ Β' - Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μπαλιάκας (Κοζάνης)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)
14:45 Ηρακλής Λάρισας - Παναθηναϊκός Β'
Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Κοτανίδου (Δράμας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)
Κυριακή (29/1)
14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας - Βέροια
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)
14:45 Απόλλων Πόντου - ΑΕΛ
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Μωυσιάδης (Ηπείρου), Θανασιάς (Ηπείρου)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)
14:45 Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Μελιτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νταβέλλας (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)
14:45 Διαγόρας - Μακεδονικός
Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών), Παύλος (Δυτικής Αττικής)
4ος: Ρούτσης (Κορινθίας)
14:45 Νίκη Βόλου - Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Ίσσα (Αθηνών)
4ος: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)
Νότιος Όμιλος
Παρασκευή (27/1)
15:15 ΑΕΚ Β' - Χανιά
Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Φίλος (Βοιωτίας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Κυριακή (29/1)
14:45 Προοδευτική - Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας)
4ος: Τομαράς (Θράκης)
14:45 Ηρόδοτος - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών), Μητροφάνης (Αθηνών)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)
14:45 Κηφισιά - Επισκοπή
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)
4ος: Χουλιαράς (Εύβοιας)
14:45 Ο.Φ. Ιεράπετρας - Καλαμάτα
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Μαραθωνίτης (Αθηνών)
4ος: Στεργιώτης (Αθηνών)
Δευτέρα (30/1)
14:45 ΠΑΟ Ρουφ - Αιγάλεω
Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), Σγουράκης (Πειραιά)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)
15:15 Καλλιθέα - Ηλιούπολη
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Κολλιάκος (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος: Γιαννούκας (Δωδεκανήσου)